Karneni göster, kitabını al

Medina Turgul / DDB imzalı İş BankasıKarneni Göster, Kitabını Al” kampanyasının reklam filmi yayında.

Çocuklar küçük yaşta kitap okuma alışkanlığı kazansın diye İş Bankası, bu yıl da karnesini gösteren ilkokul ve ortaokul öğrencilerine bir milyon kitap hediye ediyor. Çocukların hayal gücünü zenginleştiren “Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyasının reklam filminde, küçük bir kitap kurdunun gözünden kitapların büyülü dünyası anlatılıyor.

Reklam filminde külyutmaz bir öğretmeni canlandıran Cem Yılmaz, küçük kahramanımızla birlikte sınıftan çıkıp kitaplardaki bambaşka dünyalara giriyor. Sırtlarındaki pelerinleri ve eski bir haritayla kitapların fantastik dünyasında yolculuk eden ikili kimi zaman korsanlardan kaçıyor, kimi zaman da gizli geçitler keşfediyor.

Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri’nde “İftarlık Gazoz” filmindeki performansıyla “Umut Vaad Eden Oyuncu” ödülünü alan Berat Efe Parlar, Cem Yılmaz ile bu kez İş Bankası reklam filminde buluştu. 2 gün süren filmin çekimleri Yeldeğirmeni ve Rumeli Feneri’ndeki Cenevizler’den kalma tarihi kalede gerçekleştirildi. Medina Turgul DDB tarafından hazırlanan filmin yapımcılığını Böcek Film üstlendi. Yönetmen koltuğuna ise Kıvanç Baruönü oturdu.

Künye:

Reklamveren Türkiye İş Bankası

Reklamveren Temsilcileri Zeynep Aytimur Yapar

Reklam Ajansı Medina Turgul DDB

Yaratıcı Grup Cem Yılmaz, Kurtcebe Turgul, Özgür Hamza, Cem Öztürk, Zeynep Oray, Cüneyt Özalp

Müşteri İlişkileri Yiğit Kariş, Ender Orfanlı, Nurgül Ecer

Ajans Prodüktörleri Gülengül Arlıel, Evrim Saraçoğlu

Prodüksiyon Şirketi  Böcek Yapım

Yönetmen Kıvanç Baruönü

Medya Ajansı Carat

Kullanılan Mecralar TV, açıkhava, internet

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.