Karnaval.com’dan iPhone uygulaması

Dijital müzik platformu karnaval.com, iPhone uygulamasını müzikseverlerin hizmetine sunuyor. “Karnaval.com” uygulaması sayesinde iPhone kullanıcıları karnaval.com’un altında yer alan, değişik müzik zevklerine hitap eden birbirinden farklı radyo kanallarına ulaşıp, her yerden müzik dinleyebiliyorlar. Aynı zamanda radyolarda çalmış olan şarkıların listesine ve sırada yer alacak şarkıya da ulaşabiliyor, beğendikleri şarkıları ve sanatçıları favorilerine ekleyebiliyorlar.

Kullanıcılar bu özelliklerin yanı sıra “Karnaval.com” uygulamasında dinledikleri şarkıyı anında Facebook, Twitter hesaplarını kullanarak veya e-posta yolu ile arkadaşlarıyla paylaşabiliyorlar. Uygulamada yer alan Son Durum bölümünden en güncel etkinlik, hava durumu ve haberlere anında ulaşabildikleri gibi Haberler bölümünden de müzik dünyasında neler olup bittiğini öğrenebiliyorlar.

Spectrum Medya CEO’su Ali A. Abhary “Karnaval.com” uygulaması ile ilgili yaptığı açıklamada “Türkiye’deki 18 – 29 yaş aralığındaki mobil cihaz kullanıcılarının en çok yaptığı aktivite müzik dinlemek. Biz de mobil cihaz kullanıcılarının bu yoğun talebini göz önünde bulundurarak, müzik zevklerine hitap eden birbirinden farklı radyo kanallarına daha hızlı ulaşabilmeleri ve müzik dünyasında yaşanan gelişmeleri anında takip edebilmeleri için iPhone uygulamamızı geliştirdik. . Yakın dönemde hayata geçirmeyi planladığımız yeni projelerle dinleyicilerimize farklı sürprizler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.