Dünün en çok konuşulan yapımı: Kardeş Payı

Verdiği sezon arasından sonra dün akşam ekranlara dönen Kardeş Payı, bekleneni yaptı. Dizi, Somera rating verilerine göre dün sosyal medyada en çok konuşulan televizyon yapımı oldu.

Yeni dönem komedi yapımlarının beğenilen isimleri olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in başrolleri paylaştığı Kardeş Payı, 45.56 Somera Rating ile 29 Ocak Perşembe günün zirvesine yerleşti.

TRT1’de yayınlanan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlayan özel yayın sosyal medyada en çok konuşulan ikinci yayın oldu. Gazetecilerin karşısına Ak Saray’da çıkan Cumhurbaşkanı gündeme yönelik soruları cevapladı. TRT1’den canlı yayınlanan yayın 14.61 Somera Rating ile ikinci sırada yer aldı.

Aksiyonlu bir bölümle izleyicilerin karşına çıkan Kurtlar Vadisi Pusu, perşembe akşamının en çok konuşulan üçüncü yapımı oldu. Nazife Anne‘nin ölümüne sahne olan yapım, geceyi 6,06 Somera Rating ile üçüncü sırada tamamladı.

Tematik kanallarda ise Habertürk’te yayınlanan Türkiye’nin Nabzı 0,51 Somera Rating ile ilk sıraya yerleşirken, diğer yayınlar sırasıyla Bugün TV’de yayınlanan Özgür İfade, NTVSpor’da yayınlanan Spor Gecesi, CNNTürk’te yayınlanan Ne oluyor? ve Her Şey programları oldu.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.