Site icon Campaign Türkiye

Karbonat’a yeni kreatif direktör

Karbonat, yeni görevlendirmeler ile büyümeye devam ediyor.

Son 1.5 yılda ajansa yeni markaların katılması ve bu dönemde kazanılan 100’e yakın ödülün ardından marka takımlarının başına Executive Creative Director olarak Cihan Kavaklıpınar ve Executive Business Director olarak Emre Abay geçerken, 2021 yılıyla birlikte de ajansın yeni kreatif direktörü Varol Döken oldu.

Kariyerine M.A.R.K.A’da reklam yazarı olarak başlayan, 15 yılı aşkın kariyerinde birçok yerel ve global ajansta çalışan Döken, bugüne kadar ulusal ve uluslararası yarışmalarda 40’a yakın ödül kazandı. Döken, 8 yıldır bünyesinde bulunduğu Karbonat’ta en son Creative Group Head pozisyonunda çalışıyordu.

Ajans yönetimini yeni dönemde birlikte yürütecek olan Cihan Kavaklıpınar ve Emre Abay; Varol Döken’in uzun yıllardır Karbonat’ta çalışmasının, ekibi ve markaları çok iyi tanımasının ajansın gelişim sürecinde büyük bir avantaj oluşturacağını düşünüyor.

Ajans başkanları Cenk Gümüşcüoğlu ve Melih Dinçer ise, yönetim katındaki yeni görevlendirmeler için ”Karbonat’ı pandemi dönemiyle birlikte; her geçen gün değişen sektörün hızına ayak uyduracak, müşterilerine sunduğu yenilikçi, dinamik ve yaratıcı hizmetleri daha da geliştirecek şekilde yapılandırdık” dedi.

Exit mobile version