artwork

Kararlarınıza bağlı kalmanıza yardımcı olacak NFT sanat serisi

1 yıl önce

0

NFT’ler ve yeni yıl kararları… Sizce sanatın bu hali, hedefinize sıkı sıkıya tutunmaya yetecek mi?

NFT’lerin yeni yılda mali kazanç veya kayıplara katlanmanıza yardımcı olup olmayacağını söyleyemeyiz ancak bazı sağlıklı kararlara bağlı kalmanıza yardımcı olabilir mi?

Her yıl olduğu gibi, “yeni sen” mantrası tutturulur ve genellikle işe yaramaz. Koymuş olduğunuz hedeflerinize bağlı kalmak için motivasyona ihtiyacınız varsa NFT’leri deneyebilirsiniz.

Neden olmasın?

NFT’leri sevseniz de sevmeseniz de, tantananın nedenini anlamıyor gibi görünseniz de, yeni yıl kararlarınıza bağlı kalmak için bir NFT kullanmak tuhaf, vahşi ve hakkında konuşmaya değer bir durum. Herkes NFT’lere çok önem veriyor. Lion & Lion‘dan yaratıcılar, sosyal bir amaç için yollarını birleştirdi. Hareketli grafikler, üretken sanat, orijinal dijital müzik yaratımı ve tipografi tasarımıyla dolu sınırlı sayıdaki Resolutions NFT serisini piyasaya sürerken amaç, insanların kararlarına bağlı kalmalarına yardımcı olmaktı.

Ekip, 2019’dan 2022’ye kadar en popüler yeni yıl kararlarıyla ilgili küresel verileri taradı, insanların yerine getiremediği ve gelecek yıl tekrarlama olasılığı en yüksek olan 10 karara baktı ve bunları sanatsal NFT’lere dönüştürdü. Her sanat eseri, koleksiyonerlerin kalplerine hitap eden ve yaşam tarzlarıyla uyumlu bir karara sahip olmaları için sözleşme görevi görüyor. “Proje, web2’den web3’e geçmeyi planlayan müşterilere ve markalara yeteneğimizi gösteriyor; web3 / metaverse alanında topluluklarıyla bağlantı kurmak için yeni anlatılar oluşturmalarına yardımcı olabilecek akıllı çözümlere (NFT’lerin ötesinde) ihtiyaç duyan markalardan bahsediyoruz.” diyor Lion & Lion CCO’su Cheelip Ong. Bu sınırlı üretilmiş NFT serisi, Objkt.com ile çıkış yapıp çeşitli blok zincirlerinde de yayınlanacak.

Künye
Cindy Yap, Chan Wai Guan, Desmond Ho, TattHo Chow, Asher Ong ve Brandon James Pereira: Lion & Lion’da Resolutions NFT Serisi’nin yaratıcıları.

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign Asia