Karaca fiyatları tartışmaya gerek yok diyor

Karaca fiyatları tartışmanın gerek olmadığını anlattığı üç reklam filmi ile Şubat’ın sonuna kadar geçerli olan indirimlere değiniyor.

Y&R Group imzası taşıyan yeni reklam filmleri “Tartışmasız fiyatlar”  konseptiyle üç ayrı ortamda gerçekleşen hikayeleri ele alıyor.

Oyun Havası mı, Vals mi?  

Düğün sırasında gelin ve damadın babaları çalan müzikleri kendi isteklerine göre belirlemek için aralarında ufak bir uyuşmazlık yaşıyor. Kızın babası oyun havası isterken, erkek tarafının babası illa vals çalması gerektiğini söylüyor ve aralarında küçük bir tartışma gerçekleşiyor. Bu esnada da Karaca “onlar tartışa dursun, tartışmasız fiyatlar Karaca’dan gelsin.” diyerek markanın indirimleri anlatılıyor.

Kim Horluyor? Sen!

Gece uyurken horlayan Mustafa’nın eşi, dayanamayıp kocasını uyandırıyor ve horladığını söylüyor. Horladığını bir türlü kabul etmeyen Mustafa ile eşi arasında ufak bir tartışma gerçekleşiyor ve eşinden horladığını kanıtlamasını isteyen Mustafa konuşurken “onlar tartışa dursun, tartışmasız fiyatlar Karaca’dan gelsin.” diyen marka yine indirimlerine değiniyor.

Yoga mı, Plates mi? 

Mutfakta iki kardeşin yogaya mı, yoksa pilatese mi başlayacağı konusunda girdiği tartışmanın sonunun gelmeyeceği görülüyor. Bu tartışma esnasında dış ses yine araya giriyor “onlar tartışa dursun, tartışmasız fiyatlar Karaca’dan gelsin.”  diyerek indirimleri dile getirerek reklam filmi bitiyor.

Künye: 

Reklamveren: Karaca

Reklam Ajansı: Y&R Group

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.