Kanyon’un “Pin&Fly” yarışması Pinterest’te

Son dönemin en gözde sosyal medya mecralarından biri olan Pinterest’te “Pin&Fly” yarışması 21-30 Eylül tarihleri arasında Kanyon takipçilerini bekliyor.

21 Eylül Cuma günü başlayacak yarışmada yer alabilmek için öncelikle Kanyon İstanbul Pinterest sayfasını takip etmek gerekiyor. Yarışmanın ikinci adımı ise kullanıcının kendi Pinterest sayfasında “Pin&Fly” adlı bir pano oluşturması ve Kanyon İstanbul’un Pinterest sayfasındaki infographic’in (yarışma şeması) repin etmesi ile devam ediyor. “Pin&Fly”  panolarını oluşturan ve yarışma şemasını repin eden kullanıcılar hayallerindeki tatilde yanlarında götürmek istedikleri her şeyi daha önceden oluşturmuş oldukları “Pin&Fly”  panosuna @Kanyonistanbul tag’iyle pin’lemeye başlıyorlar.

Pin’lenen her görsel için 10 puan, pin’lerin aldığı her like için 100 puan kazanılıyor.  21-30 Eylül arasında en çok puanı toplayan kişi bir arkadaşını da yanına alarak yepyeni iki adet Samsonite bavulla Koh Samui’ye beş yıldızlı harika bir  tatile gitme fırsatını yakalayacak. Kazananlar 8 Ekim Pazartesi günü Kanyon İstanbul’un Pinterest ve  Facebook sayfalarından açıklanacak. Yarışmaya katılma, bu heyecana ortak olma ve verilecek hediyenin sahibi olabilme şansı Kanyon Pinterest sayfasında maceraperest sosyal medya severleri bekliyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.