artwork

Kanada’dan Amerika’ya seçimler için destek

7 yıl önce

0

Son yılların en çok merakla beklenen olayı 2016 ABD başkanlık seçimi. Tüm gözler orada ve iki aday üstünde. 8 Kasım‘da gerçekleştirilecek seçimler için Hillary Clinton ve Donald Trump‘ın kıyasıya mücadelesini izliyoruz, seçim kampanyaları, karşılıklı atışmalar bir yandan devam ederken bir taraftan da halkı oy vermeye yönlendiren kampanyalar hazırlanıyor.

Son olarak Mark Ruffalo’nun soyunması üstüne söz veren “oy verin” temalı kampanyadan sonra şimdi de Amerika’ya destek olmak için Kanada’dan bir kampanya geliyor. Toronto merkezli kreatif ajans The Garden, Donald Trump’ın saldırgan tutumu ve kampanya söylemini tiye alıyor.

Donald Trump, ilk olarak Ronald Reagen‘ın 1980 seçimlerinde kullandığı “Make America Great Again” söylemini yeniden kullanmaya başlayınca The Garden da Amerika’ya destek olmak ve bu özgüveni zedeleyen, saldırgan söylemi yıkmak için “Tell America It’s Great” söylemiyle bir kampanya başlatıyor. Kampanyada Kanada’dan insanlar, Amerika’ya özetle şu an zaten çok iyisin çünkü müziğin var, özgürlük var, muhteşem üniversitelerin var diyerek destek oluyor.

Senin için
Tümünü göster
Barilla’dan Sevgililer Günü İçin Romantik Bir Dokunuş

Barilla ile Sevgililer Günü: Makarna ile Sevgiyi İfade Etmek...

Happy People Project üst üste ikinci sene Super Bowl’da

Happy People Project imzalı reklam filmi iki senedir dünyanın en...

Disney’den Epic Games’e 1,5 milyar dolar yatırım

Eğlence endüstrisinin en büyük şirketlerinden Walt Disney, video oyunu geliştiricisi...