Site icon Campaign Türkiye

Kale Grubu’ndan mesaj: İyi Bak Çanakkale’ye

Çanakkale’de 64 yıl önce doğan Kale Grubu, Çanakkale Zaferi’nin 106. yıl dönümü anısına hazırlattığı duygu dolu filmle, herkesin Çanakkale’ye ‘iyi bakması’ ve ‘ilham alması’ gerektiğini vurguluyor.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Arıburnu muharebelerini yönettiği tepede çekilmiş fotoğrafını anımsatan, Çanakkale’ye bakan insanların umut dolu, mağrur bakışlarına odaklanan film, Çanakkale’ye sahip çıkmanın sadece tarihine değil, doğal güzelliklerine, canlılarına, taşına, toprağına, suyuna yani geleceğine sahip çıkmak olduğu mesajını veriyor.

Değişimin yerelden başlayacağına inanan, Çanakkale’ye yaptıkları ekonomik ve sosyal yatırımlarla bilinen Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay: “Kale Grubu olarak her alanda ekonomik, sosyal ve çevresel açıdan ortak değer üretmek için çalışıyoruz. Bu bilinç ve farkındalıkla daha eşit, daha adil ve daha yeşil bir dünya yaratmak amacıyla ‘İyi Bak Dünyana’ hareketi başlattık. Sürdürülebilir geleceği odağımıza alarak başlattığımız bu hareketin, kendi dünyalarımızda başlatacağımız küçük değişimlerin birleşerek, geleceği şekillendiren, dünyayı iyileştiren anlamlı bir dönüşüm haline geleceğine inanıyoruz. Bu hareketten yola çıkarak, herkesin evinden başlayarak dünyasına iyi bakması gerektiğine inanıyor, köklerimizden aldığımız ilhamla ‘İyi Bak Çanakkale’ye’ diyor ve geleceğe daha güçlü bir şekilde ilerliyoruz” dedi.

Çiftçisinden mühendisine, çobanından öğrencisine bütün Çanakkale’nin bu büyük zafere ve onun kazanımlarına verdiği önemi gözler önüne sererek, her karışına iyi bakmak gerektiğini vurgulayan film, son teknoloji drone tekniğiyle çekildi.

Modiki Reklam Ajansı ve Kala Prodüksiyon tarafından hazırlanan ve ünlü oyuncu Özge
Borak’ın seslendirdiği film, Kale Grubu’nun sosyal medya hesabından #İyiBakÇanakkaleye
etiketiyle paylaşıldı.

Künye: 

Reklamveren: Kale Grubu

Reklam Ajansı: Modiki

Kreatif Ekip: Ali Hikmet Yavuz, Emre Şuataman, Kanıt Erdoğan, Seray Kesebir

Yönetmen: Ali Ardıç

Görüntü Yönetmeni: Fatih Türker

Yapım Şirketi: Kala Film

Exit mobile version