Site icon Campaign Türkiye

Kahve Dünyası’ndan bayram için eğlenceli sokak etkinliği

Kahve Dünyası’ndan bayram için eğlenceli bir sokak etkinliği geldi. Geleneklerin sürdürülmesi ve büyük küçük herkesin bayram mutluluğu yaşaması için özel bir projeye imza atıldı.

Türk ikram geleneğini ve konukseverliğini yaşatmaya devam eden Kahve Dünyası, bayramı keyifli bir sürprizle karşıladı. İstanbul’un çeşitli noktalarına yerleştirilen ev kapısı şeklindeki kabinlerin kapısını çalanlar, çikolata ikramından dondurmaya, oyuncaktan peştamala kadar birbirinden güzel bayram hediyelerinin sahibi oldu. “Bayramda Sevdiklerinizin Kapısını Çalın” temasıyla gerçekleştirilen etkinlikte, kapıyı çalanların hediyeler karşısındaki şaşkınlıkları ve mutlulukları ise görülmeye değerdi.

İstanbul’un Koşuyolu, Bostancı ve Levent semtlerinde gerçekleştirilen bayram kutlamasında, sokaklarda çeşitli alanlara, dış kısmı ev kapısı şeklinde kabinler yerleştirildi. Üzerinde, “Bayramda Sevdiklerinizin Kapısını Çalın” yazan kabinler kısa sürede herkesin dikkatini çekti.

Çikolata, dondurma, kahve, kolonya gibi ikramların yanı sıra çocuklara oyuncak, büyüklere takı, kupa, terlik, peştamal gibi hediyeler veren Kahve Dünyası, bayram geleneğinin en güzel örneklerinden birini sergiledi.

Kahve Dünyası’nın kapısının her gün yüzlerce farklı tada ve mutluluğa açıldığı vurgusu yapılan reklam filmi genç, yaşlı, çocuk her hedef kitleye hitap ediyor.

Exit mobile version