Jennifer Lopez İstanbul’da ev sahibi oldu

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da 3 konser veren dünyaca ünlü Latin şarkıcı Jennifer Lopez, bu kez Sofya konseri sonrasında Türkiye’ye yeniden geldi. Ataşehir Finans Merkezi’nde yükselen Metropol İstanbul’un sakinleri arasına katılan Jennifer Lopez, satış ofisinde düzenlenen törenle boğaz ve adalar manzaralı dairesinin anahtarını teslim aldı.

19 Kasım Pazartesi günü Metropol İstanbul satış ofisini ziyaret eden Jennifer Lopez, projeyi yakından inceleyip bilgi aldı. Aynı gün Metropol İstanbul’dan daire alan Jennifer Lopez için anahtar teslim töreni düzenlendi. Tören basın mensuplarının katılımı ve Lopez hayranlarının ilgisi ile gerçekleşti.

Düzenlenen törende Çalık Holding İnşaat Grubu Başkanı Ahmet Taçyıldız ve Varyap CEO’su Erdinç Varlıbaş, Jennifer Lopez’e Metropol İstanbul’daki dairesinin temsili anahtar ve tapu belgesini teslim etti. Anahtar teslim töreninde Metropol İstanbul’dan daire aldığı için büyük bir mutluluk duyduğunu dile getiren Lopez, “Hayran kaldığım İstanbul’da gelecekte daha çok vakit geçirmek istiyorum. Bu ziyaretlerde de Metropol İstanbul’daki dairemi kullanacağım. İstanbul’da en çok ilgimi çeken ve şehri benzersiz kılan boğaz ve adalar manzarasını dairemden görebilecek olmak beni şimdiden heyecanlandırıyor. Projede yer alan 400 metre uzunluğundaki alışveriş caddesi Metropol Catwalk’u da çok merak ediyorum” dedi.

Metropol İstanbul, 250 metre uzunluğuyla Avrupa’nın en yüksek binalarından biri olacak kulesi, rezidans blokları, 200 bin metrekare inşaat alanına sahip 2 katlı alışveriş kompleksi üzerinde bulunan 400 metre uzunluğunda lüks bir alışveriş caddesinden oluşuyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.