Site icon Campaign Türkiye

Jason Statham LG G5 reklamında!

LG Electronics’in modüler akıllı telefonu LG G5’in TV için hazırlanan yeni reklam filminde ünlü aktör Jason Statham rol aldı. Yönetmenliğini Fredrik Bond’un yaptığı reklam filminde LG G5 ve oyun arkadaşlarının tüm eğlenceli özellikleri ön plana çıkıyor.

Markanın yeni reklam kampanyası, LG G5’in modüler tasarımının sunduğu tüm eğlenceli özellikleri ön plana çıkarıyor. Ayrıca birçok yardımcı cihazın da LG G5’e eklenebilmesi özelliği sayesinde akıllı telefon kolaylıkla tutulabilen bir fotoğraf makinesine ya da Hi-Fi ses sistemine de dönüşebiliyor. Cihaz, teknoloji ve inovasyonla hayatlarını daha da zengin hale getirmek isteyen kullanıcılar için eşsiz özellikler sunuyor.

ABD’nin Los Angeles kentinde iş ortağı kreatif ajans Energy BBDO tarafından çekilen reklam filminde, Jason Statham LG G5’in tüm eğlenceli özelliklerini tecrübe ediyor. Jason Statham tarafından reklamda canlandırılan her bir karakter LG’nin “Hayat Güzel, Sen Eğleniyorsan” sloganına uygun şekilde hazırlanan oldukça keyifli sahne düzenlemeleriyle birlikte izleyicilere aktarılıyor.

Projeyle ilgili düşüncelerini paylaşan Jason Statham, “LG G5’in modüler tasarımı ile ortaya koyduğu bu yeni konsept, kullanıcılar tarafından büyük bir beğeniyle karşılanacak. LG ile böyle bir projede birlikte çalışmaktan ve bu reklam filmini çekmekten çok büyük bir keyif aldım. Bu memnuniyetimi, ortaya çıkan işi görünce siz de hissedeceksiniz” şeklinde konuştu.

LG Mobil İletişim Bölümü Başkan Yardımcısı ve Pazarlama İletişimi Yöneticisi Chris Yie ise konuyla ilgili şunları söyledi: “LG G5, MWC etkinliğinde tanıtıldığından beri tüm kullanıcılardan bugüne kadar LG G5 gibi bir akıllı telefon bekledikleri yönünde geri dönüş alıyoruz. LG G5 ile birlikte asıl niyetimiz, tüm kullanıcılara bir akıllı telefonun sadece basit bir iletişim cihazı olmanın ötesine geçerek hayatımızı zenginleştiren oldukça eğlenceli ve tamamen mobil bir tecrübeye dönüşebileceğini gösterebilmek”.

Künye:

Reklamveren LG Electronics
Reklam Ajansı Energy BBDO

 

Exit mobile version