artwork

Jaguar yeni belgesel kanalı Sky Documentaries’e sponsor oldu

3 sene önce

0

Jaguar UK, Sky’ın yeni yayın hayatına başlayacak olan son kanalı Sky Documentaries’in lansman sponsoru oldu. Sponsorluk ortaklığı, lüks otomobil markasının kanalın belgesellerine ve biyografilerine uyum sağlayan “yaratıcı ve dikkatli bir kitleye” ulaşmasına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Jaguar Land Rover’ın şirket içi ajansı Spark44 tarafından oluşturulan 5, 10 ve 15 saniyelik bir dizi seri, Jaguar’ın üretim sürecinde tasarımcıların ve mühendislerin çalışmalarını sergiliyor. İki yıl boyunca Sky Belgeselleri’nde yayınlanacak olan belgesel, Rob Ganguly ve Ben Breathwick tarafından yönetildi.

Jaguar Land Rover İngiltere Pazarlama Direktörü Anthony Bradbury, “yaratıcılık Jaguar markasının kalbidir ve İngiltere genelinde benzer işlerle meşgul olmak istiyoruz. Sky Documentaries ile ortaklığımız bunu yapmamızı sağlayacaktır” dedi ve ekledi:

“Bu, heyecan verici bir şekilde Jaguar’ın hikayesini hayata geçirmek ve yeni bir kitleyle bağlantı kurmak için mükemmel bir fırsat.”

Sky Media Satış Direktörü Duncan Wynn şunları söyledi: “Bu yeni ve heyecan verici kanalı güçlü Sky kanalları ailesine eklediğimiz için ve de Jaguar ile ortaklık kurduğumuz için büyük mutluluk duyuyoruz. Jaguar, Sky Documentaries ile ortaklık kurarak, öğrenmeye ve ilgi çekici ve premium içerikle etkileşime girmeye hevesli yeni bir kitleye ulaşabilecek.” 

The Story Lab’ın ajans ortağı Emma Lockett, şunları söyledi: “Jaguar’ın premium araçlar konusundaki itibarı, Sky Documentaries’in sunduğu yüksek kaliteli ve bilgilendirici programlara dayanan platformlar için mükemmel bir ortaklık sağlıyor.

Senin için
Tümünü göster
Depremzedelere destek için kime, nereye ve nasıl başvurabiliriz?

Depremin yıkıcı sonuçlarını biraz olsun hafifletmek için yardımda bulunabileceğimiz iletişim...

Amazon’dan Türkiye’deki deprem felaketi için yardım

Amazon, Türkiye’nin içinde bulunduğu doğal afet durumuna yardımcı olmak amacıyla...

Apple’dan Türkiye’ye destek

Kahramanmaraş merkezli ve 10 ili etkileyen 7.7 ile 7.6 büyüklüğündeki...