Jaguar Land Rover’dan benzersiz bir kaçış deneyimi

Jaguar Land Rover, sürükleyici bir kaçış deneyimi ile özgürlüğü teşvik ediyor. Proje, markanın araç kiralama hizmeti The Out‘u tanıtıyor.

Jaguar Land Rover’ın istendiği anda (on-demand) araç kiralama hizmeti The Out, karantinadan çıkıp doğal olana geri dönüşü kutlamak için 09:00-17:00 arası çalışanlara alışılagelmemiş bir kaçış deneyimi sunacak.

İnsanların günlük rutinlerinden kurtulmalarına yardımcı olmak için tasarlanan “Extraction service” (Çıkarma hizmeti) için katılımcılar, The Out tarafından gönderilen yeni bir Land Rover Defender’ı teslim alacaklar.

Onlara uydulardan bilgi alarak gidebilecekleri gizemli bir varış noktası için posta kodu verilir ve yolculuk boyunca, bir dizi “gizemli” karakteri kapsayan farklı senaryolar bulunuyor. Konuklar, gizli buluşma yeri ve şifrelerin çözülmesi gibi ilginç ve heyecan verici olaylar bekleyebilir. Nihai yere vardıklarında, tüm katılımcılar eve geri bırakılmadan önce benzersiz bir deneyim yaşayacak.

Lansman, The Out’un web sitesinde, YouTube, Instagram ve Facebook sayfalarında yayınlanan bir ana filmin yanı sıra sosyal ve dijital kanallar için resim ve gifleri kapsıyor. Deneyim 25-26 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek.

Other.London, Heritage Arts Company ile ortaklaşa gerçekleştirdiği bu sürükleyici deneyimde markanın macera ve kaçışa olan bağlılığını göstermeyi hedefliyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.