artwork

J. Walter Thompson HLR burs programı yaratıcı kadınları arıyor

5 sene önce

0

Her yıl toplam 5 yaratıcı kadına 10.000 dolar ödül veren ve yaratıcı kadın liderlerin sayısını artırmayı amaçlayan J. Walter Thompson HLR burs programı için başvurular başladı.

J. Walter Thompson HLR burs programı her yıl 5 yaratıcı kadına destek oluyor.

Reklamcılık sektörünün ve J. Walter Thompson’ın ilk kadın metin yazarı Helen Lansdowne Resor’un adını taşıyan HLR burs programı reklamcılık sektörünün yaratıcı kadınlarını arıyor. Her yıl toplam 5 yaratıcı kadına 10.000 dolarlık ödül veren ve yaratıcı kadın liderlerin sayısını artırmayı amaçlayan burs programına katılmak isteyenler 14 Haziran’a kadar başvuru yapabiliyor.

Her yıl 5 yaratıcı kadın kabul ediliyor

Her yıl 5 yaratıcı kadının kabul edildiği program, seçilen kişilere 10.000$’lık bursun yanı sıra bulundukları ülkedeki JWT ofislerinde ücretli staj, bir JWT mentorunun desteği ve mezuniyet sonrası işe yerleştirme sürecinde öncelikli değerlendirme şansı olmak üzere birçok imkan sunuyor.

Lisansa kayıtlı ve yeni mezun tüm kadın öğrenciler, 14 Haziran 2018 tarihine kadar buradan başvuru yapabiliyor. Sanat yönetmenliği, metin yazarlığı, tasarım, deneyimsel tasarım, heykel, film gibi bölümlerde okuyan ve yaratıcılığını konuşturmak isteyen öğrenciler, maksimum 500 kelimelik bir kişisel açıklama, bir öğretim görevlisinden tavsiye mektubu ve yaratıcı çalışmalarından 3-5 adet örneklerini link üzerinden yükleyerek başvurularını tamamlayabiliyor.

Senin için
Tümünü göster
Kraft Heinz cezbedici tatları yelpazesine katıyor

Kraft Heinz, Gigi Hadid’den ilham alan makarna votka sosu için...

Digitas, kız öğrencileri teknoloji alanına çekmek istiyor

Digitas UK kadınların teknoloji sektöründeki yerini, etkinliğini artırmayı hedefliyor...

DOOH, sosyal medyayı güçlendiriyor

Nörobilim çalışması, DOOH’un sosyal medyada ‘önemli değerleri ortaya çıkardığını’ gösteriyor...