iyiGirişim Zirvesi 6 Haziran’da

Endeavor ve TÜSİAD tarafından, Akbank ana sponsorluğunda düzenlenen üçüncü iyiGirişim Zirvesi 6 Haziran’da Sabancı Center’da gerçekleştiriliyor.

Yarının Büyük İşletmeleri YABİ’lere özel “Design Thinking/Geleceğini Tasarla” temasıyla katılımcıların şirketlerini farklı bakış açılarıyla değerlendirebileceği zirve; girişimcileri, yatırımcıları ve şirket üst düzey yöneticilerini İstanbul’da buluşturacak. Zirvede açılış konuşmaları Endeavor Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Cansen Başaran Symes, Akbank Ticari ve Kobi Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kaan Gür ve TÜSİAD Girişimcilik Çalışma Grubu Başkanı Selçuk Yorgancıoğlu tarafından yapılacak.

Açılış konuşmalarının ardından  TBWA\Istanbul  Başkanı  Cem Topçuoğlu “Eyvah, Şirketim Büyüdü”, Intel Capital Üst Düzey Yöneticisi Barış Aksoy “Tamam Mı, Devam Mı” ve Mars Entertainment CEO’su Muzaffer Yıldırım “En İyi Hatalarım” başlıklı kendi girişim tecrübelerini paylaştıkları konuşmalar yapacaklar.

Sunumların ardından TEPAV’ın desteğinde iki de workshop düzenlenecek; “Sevdiğin İşi Tasarla” konulu birinci workshop’un sunumunu Birsel+Seck’den Tasarımcı  Ayse Birsel, “Geleceğini Tasarla – Şirketin Ne Alemde?” konulu ikinci workshop’un sunumunu da Gardner & Associates Danışmanlık Başkanı, Fast Company Bloggerı ve Dell Müşteri Danışma Kurulu Üyesi Dave Gardner yapacak.

Zirve katılımcıları, “tasarım insan içindir” önermesinden yola çıkarak, üretimden kullanıma kadar, sürece dahil olan tüm paydaşların ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alan çözümler üzerinde duracaklar. Zirvede, gelişen şirketler ve yeni girişimler için “bütün iş süreçlerinin farkındalık üzerine kurulması” konusunda yürütülebilecek çalışmalar da, deneyimlere dayanılarak ele alınacak.

Zirve’de ayrıca hataların suçlama değil, ders çıkarma aracı olarak görüldüğünde, yaratıcılığın da destekleneceği gerçeği tartışılacak.

Program ve kayıt için iyigirisim.com adresine göz atabilirsiniz.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.