İyi günde kötü günde girişimcilik

7 yıl önce

0

Melek yatırım organizasyonu Galata İş Melekleri’nin Mentor Clinic etkinliği bu yıl beşinci kez gerçekleşti. “İyi günde kötü günde” temasıyla girişimciliğin işlendiği Mentor Clinic V’te, bu yıl da girişimciler ile alanında uzman mentorlar buluştu. Girişimcilik ekosistemindeki bilgi ve tecrübelerin aktarılmasını hedefleyen etkinlikte, başlangıç aşamasındaki, geliştirilmeye ve rehberliğe açık girişimler, ekosistemin Türkiye ve Avrupa’daki önemli temsilcileriyle bir araya geldi.

İş Bankası ana sponsorluğunda, bugün Raffles İstanbul’da gerçekleşen Mentor Clinic V'te yaklaşık 1500 girişimci 150 mentorla buluştu. Avrupa’ya açılma konusunda potansiyeller keşfedilirken, girişimciler fikirlerine ortak ve ekip arkadaşları buldu, yatırım aldı, öğrenciler de iş ve staj olanağı elde etti. 

Emre Kurttepeli’nin açılış konuşmasının ardından Levent Erden, Binnaz Abla’nın kurucu ortağı Sertaç Taşdelen, Insider’ın kurucu ortağı Sinan Toktay, Ömer Erkmen, Miguel Angel Lopez Turjillo, Ceren Sayer ve Toygun Yılmazer sırayla sunumlarını gerçekleştirdiler. Konuşmaların ardından ise girişimciler seçtikleri mentorlarla iş geliştirmek üzere mentorluk seanslarını aldılar.

 

Senin için
Tümünü göster
Netflix Türkiye’ye karşı ayaklanma

Aynı yüzler, aynı hikayeler, aynı kalemler…...