İTÜ EMÖS yirminci kez düzenleniyor

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün düzenlediği 20. İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu bu sene 19-23 Şubat 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Üniversite öğrencilerini akademik çalışmalara özendirmek, hazırlayacakları proje ve bildirilerle kariyerlerine katkı sağlamak, öğrenciler ile iş dünyası arasında yeni köprüler kurarak ulusal çapta bilgi aktarımı ve paylaşımına olanak vermek amacında olan sempozyuma, 55 farklı üniversiteden bölüm kısıtlaması olmaksızın 600’ün üzerinde öğrenci katılıyor. 5 gün sürecek etkinlikte konferanslar ve oturumlarla öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunulurken akşam eğlenceleri ile öğrencilere çevrelerini genişletme fırsatı sunuluyor.

20. İTÜ EMÖS bu sene Basitleşme & Odaklanma ana konusu etrafında şekillenecek. Bu trend üst düzey şirket yetkilileri tarafından öğrencilere aktarılacak.

19-23 Şubat 2013 tarihleri arasında İTÜ Maçka Kampüsü’nde düzenlenecek sempozyuma dair ayrıntılı bilgiye ulaşmak için  www.emos.itu.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.