Itaú Unibanco yıl sonu reklamında hayata bakış açısına vurgu yapıyor

Itaú Unibanco yıl sonu için Africa ajansı ile birlikte hazırladığı reklamda, hayatta karşımıza çıkanların, neyi görmek istediğimizle direkt bağlantılı olduğunu söylüyor.

Brezilyalı banka Itaú Unibanco, “What Are You Looking For in 2019?” isimli reklam filminde yeni yıldan beklentilerimizi sorguluyor. Reklam filminde manalı mesajlar veriliyor: Işığı aramıyorsan, güneş doğsa da göremezsin; aşkı aramıyorsan, doğru insan gelse de mesajı anlayamazsın; hayat, hepimizin aynı olmak zorunda olmadığını bize gösterir ama kalbine bakmıyorsan işaretleri göremezsin… Kısacası film, insanlara hayattan gerçekten istedikleri şeyin peşinde olup olmadıklarını sorgulatıyor.

Duygusal anlar yaşatan film, markanın sosyal medya hesaplarında, basılı mecralarda ve radyoda yayınlanıyor. Ayrıca 30 ve 90 saniyelik versiyonları TV ve sinemalarda gösteriliyor.

Itaú Unibanco Kurumsal Pazarlama Müdürü Eduardo Tracanella: “Film, insanları önümüzdeki yıl neyi başarmak istediklerini ve onlar için neyin gerçekten önemli olduğunu düşünmeye davet ediyor. Aynı zamanda, onları diyalog kurmaya karşı açık görüşlü olmaya ve kendilerinden farklı tercihleri olan kişilere karşı saygılı olmaya teşvik ediyor.” diyor.


Künye
Reklamveren: Itaú Unibanco
Reklam Ajansı: Africa
Baş Yaratıcı Yönetici: Sergio Gordilho
Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Otavio Schiavon
Yaratıcı Yönetmen: Jeferson Rocha, Everton Behenck
Sanat Yönetmeni: Jeferson Rocha
Metin Yazarı:  Everton Behenck
Marka Yekilisi: Ana Hasegawa, Tariana Cruz, Francine Pellacani, Greta Rodrigues, Maithe Amaral
Medya: Luiz Fernando Vieira, Francisco Custodio, Beto Lima, Nathalia Oliveira, Marcelo Carmim, Daniel Miscolcz, Gabriela Abdo, Paula Rumachella
Planlama: Rodrigo Maroni, Rafael Camilo, Felipe Nogueira, Rafael Trevisan, Leonardo Juhasz, Iago de Moura, Thauanne Menezes, Tiago Tuiuiu
Ajans Yapımcısı: Rodrigo Ferrari, Mariana Hermeto & Ian Inglez
Prodüksiyon Şirketi: Saigon
Yönetmen: Vellas
Baş Yapımcı: Marcelo Altschuler
Görüntü Yönetmeni: Agustin Claramunt
Sanat Yönetmeni: Marcelo Reginato
Prodüksiyon Kordinatörü: Carol Pessini
Post Prodüksiyon: Nash Post Production
Post Prodüksiyon Koordinatör: Virgini Fares
Düzenleme: Rami D’Aguiar
Ses Prodüksiyon: Antfood

 

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.