İstanbul siyaha mı boyanacak, pembeye mi?

Magnum, marka yüzü Orlando Bloom’la gerçekleştirdiği çalışmalara bir de dijital film ekliyor. Mart ayında gerçekleştirilen reklam filmi çekimlerinin ardından ikinci kez İstanbul’a gelen Orlando Bloom, Magnum’un dijital mecralarda yayınlanacak reklam filminde oyuncu Selma Ergeç ile birlikte rol alacak. Film altı farklı Magnum kadınını Orlando Bloom’un gözünden aktaracak. Haziran ayında sosyal medya platformlarında yayına girecek dijital filmin yönetmenliği ise Kıvanç Baruönü tarafından gerçekleştirilecek.

Dijital film kampanyasının yanı sıra bir partiye de ev sahipliği yapacak olan Magnum, kampanyanın moda danışmanı Özgür Masur’un “Pink&Black By Özgür Masur” adlı koleksiyonunu ilk defa meraklılarıyla buluşturacak.

Pembe siyah İstanbul

Partiyle eş zamanlı yürütülecek sosyal medya kampanyasıyla #İstanbulPinkmiBlackmi sorusu üzerinden gecenin rengini belirleyecek olan Magnum, İstanbul’u baştan aşağı ışıklandıracağı özel bir ana da ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Şehrin renginin sosyal medya kullanıcıları tarafından belirleneceği gecede “Boğazın İncileri” diye tabir edilen birçok tarihi mekan saatler 21’i gösterdiğinde pembe veya siyah renk ile ışıklandırılacak.

Orlando Bloom’un gözünden reklam kampanyası

Magnum’la yaptığı işbirliğinin “haz” dolu devam ettiğini söyleyen Orlando Bloom, “Mart ayında gerçekleştirdiğimiz reklam filmlerimizin çekimleri ve tüm diğer süreçler benim için çok keyifli bir deneyim oldu. Ancak bu sefer yaratıcı sürecine katkıda bulunduğum, Magnum kadınının benim gözümden anlatıldığı dijital film ve İstanbul’un ışıklandırılacağı muhteşem gece için bambaşka bir heyecan yaşıyorum” diye konuştu.

Filmin yaratıcı bir senaryosu olduğunu söyleyen Orlando Bloom, “Magnum kadınını canlandıracak olan Selma Ergeç’le bir arada olmaktan da son derece mutluyum. Aynı şekilde çekimlerimizin de çok keyifli geçeceğine inanıyorum. Eminim ki günün sonunda Magnum’la beraber, herkesi mutlu eden ve yayınlanacağı dijital platformlarda yoğun ilgi gören keyifli bir çalışmaya imza atmış olacağız.” dedi.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.