artwork

İsmail Bütün Turkcell’deki görevinden ayrıldı

4 sene önce

0

Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün Turkcell şirketindeki üçüncü yılından sonra görevinden ayrıldı.

3 yıldır Turkcell’de görev yapmakta olan, son olarak Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışan İsmail Bütün, görevinden ayrıldı. Daha önce 16 yıl görev yaptığı Nestle’de yurt içi ve yurt dışı farklı satış, pazarlama ve genel müdürlük görevlerinde bulunmuştu.
Bütün; Turkcell perakende mağaza konseptinin yaratılması, marka kahramanı ‘Selocan’ların dijital anime karakterler olan ‘Emocan’lara evrilmesi, Salla Kazan ve Sürpriz Nokta gibi sevilen kampanyalarının hayata geçirilmesi, Lifecell markasının lansmanı ve spor sponsorluklarının TURKSPORU markası olarak relansmanı gibi başarılı işlere imza attı. Ayrıca Galatasaray, Trabzonspor ve Bursaspor ile sportif iş birliklerinin geliştirmesinde de aktif rol aldı. İsmail Bütün’ün görevi boyunca Turkcell, dijital operatöre dönüşümünü hızlandırarak hem büyüme hem de müşteri tavsiye skorlarında en yüksek sonuçlara imza attı.
Senin için
Tümünü göster
M&M’s şekil değiştirdi

Maya Rudolph, bildiğimiz M&M’s’leri “çikolata kaplı midye”lere dönüştürdü...

Facebook’un kullanıcı sayısı 2 milyara ulaştı

Facebook’u günlük olarak kullanan insan sayısı 2023’ün Aralık ayında ortalama...

PepsiCo’nun yeni içeceği Starry NBA’in resmi içeceği oldu

PepsiCo’nun yeni içecek markası Starry, Kuzey Amerika’da NBA, WNBA ve...