artwork

İsmail Bütün Turkcell’deki görevinden ayrıldı

5 yıl önce

0

Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün Turkcell şirketindeki üçüncü yılından sonra görevinden ayrıldı.

3 yıldır Turkcell’de görev yapmakta olan, son olarak Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışan İsmail Bütün, görevinden ayrıldı. Daha önce 16 yıl görev yaptığı Nestle’de yurt içi ve yurt dışı farklı satış, pazarlama ve genel müdürlük görevlerinde bulunmuştu.
Bütün; Turkcell perakende mağaza konseptinin yaratılması, marka kahramanı ‘Selocan’ların dijital anime karakterler olan ‘Emocan’lara evrilmesi, Salla Kazan ve Sürpriz Nokta gibi sevilen kampanyalarının hayata geçirilmesi, Lifecell markasının lansmanı ve spor sponsorluklarının TURKSPORU markası olarak relansmanı gibi başarılı işlere imza attı. Ayrıca Galatasaray, Trabzonspor ve Bursaspor ile sportif iş birliklerinin geliştirmesinde de aktif rol aldı. İsmail Bütün’ün görevi boyunca Turkcell, dijital operatöre dönüşümünü hızlandırarak hem büyüme hem de müşteri tavsiye skorlarında en yüksek sonuçlara imza attı.
Senin için
Tümünü göster
Campaign Global Agency of the Year Türkiye’den kısa listeye kalanlar

Aralarında TBWA/İstanbul’un da olduğu ajansların ve kişilerin listesi açıklandı...