İşletme 2023 zirvesi için geri sayım başladı

Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği tarafından düzenlenen İşletme 2023 Zirvesi; sosyal vatandaşlık bilinciyle hareket eden profesyonelleri bir araya getirecek.

8 Aralık 2015 günü The Edition Otel’de gerçekleşecek zirve, işsizlik, iklim değişiklikleri, kaynakların tükenmesi, finansal krizler ve demografik değişimler riskleri konusunda alanında uzman konuşmacılar ile farkındalık yaratmayı amaçlıyor. Özel sektör, kamu kuruluşları ve sivil toplum örgütlerini bir araya getirecek olan zirvede, günümüzün en büyük sorunlarından olan işsizlik, iklim değişiklikleri, kaynakların tükenmesi, finansal krizler ve demografik değişimler riskleri konularında uzman kişilerin görüşlerine yer verilecek. KSS Türkiye Derneği Başkanı Serdar Dinler’in açılış konuşmasıyla başlayacak olan zirve, Carrefoursa CEO’su Mehmet Nane ve DP World Yarımca’nın CEO’su Nichola Silveira ve Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel’in konuşmaları ile devam edecek. Kurumsal sosyal sorumluluğu detaylı şekilde incelemek üzere hazırlanan CSR Talks panelinde genç oluşum Yeni Bir Lider Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Tal Garih, Kadir Has Üniversitesi Avrupa Birliği Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Dimitrious Triantaphyllou, alanında lider çeşitli uluslararası yatırım/gelişrme şirketlerinde Kurumsal İletişim ve Pazarlama Departman Yöneticiliği görevlerinde bulunan Pınar Saklıyan Koçali ve Circular Knowledge Institute Direktörü ve KAIPO Partners Direktörü Thomas Osburg konuşmalarını yapacak.

Zirvedeki İş için Beceriler paneli, işe uygun istihdamı geliştirerek iş gücünde verimliliği artırmak, çeşitliliği sağlamak ve ülke ekonomisine katma değer yaratan işletme sayılarını artırmayı hedefliyor. IBM Türk KSS Programları Müdürü Dr. Ceyhun Göcenoğlu moderatörlüğünde gerçekleştirilecek İş için Beceriler paneli, İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Serkan Gür, Ford Otosan İK Direktörü Nursel Ölmez Ateş ve Garanti Bankası KOBİ Pazarlama Koordinatörü Esra Kıvrak’ın katılımıyla gerçekleşecek.

CSR Europe (Avrupa Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ağı) Yönetim Kurulu Başkanı ve IBM’in Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgeleri Kurumsal Vatandaşlık ve Kurumsal İlişkiler Müdür Celia Moore’un katılacağı ödül töreninde, oyuncu ve İhtiyaç Haritası kurucusu Mert Fırat’ın da katılımcılara bir sürprizi olacak. CSR Europe, IBM, DP World, Piyalepaşa İstanbul, Ford Otosan, GSK, Viko by Panasonic, Turkish Airlines, My Climate Türkiye desteğiyle gerçekleştirilen zirvede ayrıca örnek sosyal sorumluluk uygulamaları ve şirketleri ödüllendirilecek.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.