artwork

İş dünyası yılbaşında marka tombalasıyla eğlendi

7 sene önce

0

İletişim sektöründe yaratıcı çözümler sunmayı amaçlayan GoodWorks İletişim Danışmanlığı, yeni yılda iş ortaklarına bir hediyeyle merhaba dedi.

GoodWorks, yılbaşının vazgeçilmez eğlencesi tombalayı bir iletişimcinin gözüyle farklılaştırıp, rakamlar yerine harfleri kullanarak Marka Tombalası haline getirdi. Toplam 10 karttan oluşan Marka Tombalası, “Stratejik Pazarlama”, “Satın alma süreci”, “Marka Vaadi’ gibi tanımlar ve iletişim terimlerinden tasarlandı. Yeni yıl ile birlikte birinci yılını da kutlayan GoodWorks, Marka Tombalası’nı iş ortaklarına yeni yıl hediyesi olarak gönderdi.

Kesenin içinde alfabenin toplam 29 harfi yer alıyor. Tombala kartlarında yer alan kelimelerin toplam harf sayıları birbirinden farklı olmakla beraber, her bir kartta eşit olarak 12 farklı harf bulunuyor. Yani her kartın şansı eşit oluyor. Gerisi bildiğiniz gibi, çekilen taş okunduğunda, kartlarda yer alan aynı harflerin tümü kapatılıyor. İlk sırada yer alan harflerin tamamı kapatıldığında birinci çinko, ikinci sırada yer alan harflerin tamamı kapatıldığında ikinci çinko, tüm harfler kapatıldığında ise tombala yapılıyor.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Hepsiburada yılın ilk çeyreğinde 24 Milyon siparişle %78 büyüdü

Hepsiburada, 2023’ün ilk çeyreğinde güçlü performansını sürdürdü...

Ülker “bizz@kampüs”

bizz@kampüs’te 790 takım Dankek için yarıştı...