İş Bankası’ndan latife yüklü iki reklam daha

Günümüzün popüler uygulama ve platformlarına dair esprili reklamlarıyla dikkat çeken İş Bankası, Tribal Worldwide İstanbul ve Medina Turgul DDB‘nin ortak çalışması olan 2 yeni reklam filmiyle daha karşımızda. 

Bankanın ‘İşBox’ yeniliğinin anlatıldığı ilk reklamda Servet Bey yeni bir icatla karşımıza çıkıyor. Oyun oynarken de bankacılık işlemlerini gerçekleştirmeyi bugün mümkün kıldığını vurgulayan İş Bankası’nın yapmış olduğu bu yeniliği yine Servet Bey’in ağzından, tenis maçı sonrasında elektrik faturasını yatırmayı unuttuğunu fark eden rakibine yeni icadını tanıtırken öğreniyoruz. Ama tabii ki Servet Bey’in anlattıkları her zamanki gibi işin latifesi.

Diğer reklamda, parmak basma yoluyla şifrenin okunabildiği ve bankacılık işlemlerinin gerçekleştirildiği İşCep Touch ID teknolojisi, bir diğer yenilik olarak karşımıza çıkıyor.

Servet Bey esprili diliyle bakkal çırağını parmak basma yoluyla ödeme yaptığına dair kandırsa da, Servet Bey’in ileri görüşlülüğünü yabana atmamak gerek. Zira kendisi o dönemde Feyzbuk’u da akıl edebilmiş bir şahsiyet.

Reklam filmlerini aşağıda izleyebilirsiniz.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.