artwork

Iron Man 3 filminin başrolünü Audi kaptı

11 sene önce

0

Audi, 3 Mayıs’ta vizyona girecek Iron Man 3 filmi için Disney ve Marvel Entertainment’ın kolu olan Marvel Studios ile güçlerini birleştirdi. Birinci ve ikinci filmlerinde Audi R8, R8 Spyder, A8, S5 ve Q7 model otomobillerin kullanıldığı serinin yeni filminde bir kez daha Audi markasının adı duyurulacak.

Filmin yüksek teknolojili ve dayanıklı zırhıyla süper kahraman Iron Man’e dönüşen karakteri Tony Stark’ı bir kez daha aktör Robert Downey Jr. canlandıracak. Filmde zırhını çıkardığı zamanlarda teknoloji meraklısı milyarder olan Stark, R8 e-tron spor otomobilin prototipinin direksiyonuna geçmiş olarak görülecek. Oscar ödüllü Gwyneth Paltrow da Stark Sanayi CEO’su ve Tony Stark’ın kız arkadaşı Virginia “Pepper” Potts rolünde filmde tekrar yer alıyor ve Audi S7 Sportback kullanıyor.

Iron Man 3 filminde de Tony Stark karakterini Robert Downey Jr. canlandırıyor.

Marvel’ın Iron Man 3 filminde şımarık ancak akıllı sanayici (Iron Man) Tony Stark’ın karşısında sınır tanımayan bir düşmanı bulunuyor. Düşmanının elinde kendi dünyasının yıkıldığını gören Stark, sorumluları bulmak için acıklı bir maceraya atılıyor. Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Guy Pearce, Rebecca Hall, Stephane Szostak, James Badge Dale, Jon Favreau ve Ben Kingsley’in rol aldığı filmi Shane Black yönetti.

Marvel Ent. Global Pazarlama Başkan Yardımcısı Bob Sabouni konuyla ilgili olarak “Audi’deki arkadaşlarımızla yeniden bir takım olmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Stil ve yüksek teknolojinin sıra dışı karışımıyla bu iki küresel marka her zaman birbirine çok iyi uymuştur” şeklinde konuştu.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan özel resmi Euro 2024 maç topu

Adidas, her vuruşu gerçek zamanlı olarak algılayan Resmi Euro 2024...

Domino’s’tan pizza fırınlı elektrik bisikletli servis

Domino’s, yerleşik pizza fırınlarına sahip radikal teslimat elektrikli bisikletlerini piyasaya...