iPhone X yüz tanıma sistemi ile açılmayacak kilit yok

Apple’ın yönetmen Dougal Wilson’a emanet ettiği yeni reklam filminde iPhone X’un yüz tanıma sistemi ile açılan kilitler ön plana çıkarılıyor. Yeni iPhone X reklamı, “iPhone X yüz tanıma sistemi ile açılmayacak kilit yok” mesajı veriyor.

iPhone X yüz tanıma sistemi ile açılmayacak kilit yok!

Reklam filminde bir genç kız sadece bakarak telefonunun kilidini açıyor. Ancak olaylar burada bitmiyor, hatta her şey yeni başlıyor. Bir bakışla tüm kilitleri açabildiğini fark eden genç kız, okulunda etrafı birbirine katarak ve oldukça renkli görüntüler oluşturarak yoluna devam ediyor.

Reklam mesajını eğlenceli bir şekilde veriyor, Pete Cannon’ın Bang Bang parçasının ritmiyle önce şaşıran, ardından daha fazlasını başarmak için bütün okulu dolaşan genç kız keyifle izleniyor. Hatırlarsınız, geçtiğimiz günlerde Apple HomePod ürünü için FKA twigs’in dans ederek depresyonu yendiği, Spike Jonze tarafından yönetilmiş, son derece hareketli bir reklam filmi de yayınlamıştı. “iPhone X yüz tanıma sistemi ile açılmayacak kilit yok” mesajını verdiği reklamında da müziğin gücünü sonuna kadar kullanan Apple, gelecekte de hareketli ve eğlenceli çalışmalar sunacağına dair umut veriyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.