iPhone 11 Pro’dan tek sekans “müze turu”

Apple’ın yeni Shot on iPhone kampanyası, dünyanın en büyük müzelerinden birini tek planda filme alan 5 saatlik bir sinematik müze turundan oluşuyor.

Dünyanın en büyük ve etkileyici müzelerinden Rusya’daki Hermitage Müzesi’nde 5 saat 19 dakika 28 saniye süren sıra dışı bir müze turu, iPhone 11 Pro Max ile tek şarjla ve hiç kesintisiz tek bir planda filme alındı.

Yönetmen Axinya Gog tarafından yönetilen film, izleyicileri Rubens, Rembrandt, Tiziano Vecellio, Caravaggio, El Greco ve diğer sanatçılara ait yaklaşık 600 eseri barındıran bunun yanında canlı dans, performanslar ve müzik eşliğinde müzenin halka açık koleksiyonlarını da içeren dünyanın en büyük müzelerinden birinin 45 salonunda gezdiriyor.

Bir iPhone’da çekilen en uzun tek çekimli film olmasına rağmen İphone 11 Pro çekimden sonra pil şarjının hala% 19’unun kaldığını gösterdi.

Apple, tüm “iPhone’da Shot” çalışmalarında olduğu gibi, burada da yaratıcılığı düz bir ürün demosuyla birkaç markanın yaptığı gibi birleştirmeyi başarıyor ve bunu yaparken oldukça şık görünmek için dünyanın en büyük müzelerinden birini kullanıyor.

Hermitage Müzesi, ölçeği ve güzelliği nedeniyle Apple’ın meydan okuması için mükemmel bir ev sahibi konumunda. Sonuç, teknolojiyi yüksek sanatla harmanlayarak, insanların birçok kişinin şahsen göremeyeceği bir müzeye benzersiz bir görünüm kazandırmasını sağlıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.