iPasta uygulaması artık Türkçe

Barilla, dünya çapında yüz binlerce iPhone kullanıcısı tarafından tercih edilen iPasta uygulamasını Türkçeleştirdi. Barilla’nın resmi iPhone uygulaması olan iPasta, Akdeniz geleneklerinin tüm lezzetini sofralara taşımayı amaçlıyor. “Identity &Innovation Grand Prix” ödülüne layık görülen uygulama, kullanışlı ve eğlenceli fonksiyonları içinde barındıran bir yemek rehberi.

Tüm iphone kullanıcılarının Apple Store’den ücretsiz olarak indirebileceği iPasta uygulamasını kullanmak son derece pratik ve hızlı. Uygulamanın “Süpermarket” bölümüne girerek, istenilen aktivite türünü, tarifin zorluk derecesini ve hazırlama süresini seçtikten sonra Barilla’nın önereceği tariflerden biri seçilebiliyor. Gerekli malzemeler, hazırlama şekli, şefin özel tavsiyeleri, besin değerleri gibi bilgiler de tariflerin içinde yer alıyor.

Uygulamanın “Mutfak” bölümünde ise istenilen Barilla makarna çeşidi ve malzemeleriyle iPasta’nın kişiye özel önereceği tariflere ulaşılabiliyor. iPasta uygulaması makarna severlerin karşısına çıkan iki soruna da çözüm getiriyor. “Makarna Zamanlayıcısı” sayesinde her zaman “al dente” makarna pişirmek sorun olmaktan çıkarken “Spaghetti Ölçer” de kişi sayısına göre spaghetti miktarını tespit etmeyi sağlıyor.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.