artwork

Instagram’da biraz romantik biraz naif bir profil

8 sene önce

2

Instagram‘da bu hafta gözümüze pek naif, pek romantik bir profil çarptı. Cemil Haşimi ve Fatih Mıstaçoğlu‘ndan sonra Betül Bora‘ya ait olan bu profile biz de biraz yakından bakıp hemen takibe aldık.

Fotoğrafla, daha doğrusu görsellikle daha fazla ilgilenenlerin en çok sevdiği platformlardan biri olan Instagram uzun bir zamandan sonra bu yıl değişiklikleriyle kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Özellikle geçtiğimiz günlerde akış ile ilgili testlerde bulunduklarını açıklayan Instagram kurucusu Kevin Systrom artık yoğunluktan ya da zaman farkından kaçırdığımız paylaşımlar için aksiyona geçtiklerini belirtti. Sizi bilemiyoruz ancak bizim yeni profiller keşfetmeye doyamadığımız platformda bu hafta gözümüz bahar gibi, minimalist ve bir o kadar da romantik bir hesaba takıldı.
Betül Bora özellikle çiçek, kitap, kahve fincanı ve kedilere yer verdiği paylaşımlarında insanı işi gücü bıraktırıp “bir kahve mi içsem?” ya da “eve gitsem de kitap okusam” dedirtecek kadar imrendiriyor.
Gözlük, kitap ve defter gibi nesneleri kullandığı paylaşımlarına bakıp Content Creator olmasına pek de şaşırmadık.

Şu anda Voden‘de Content&Community Manager olarak çalışan Betül Bora’nın bu pek naif profilini takip edip siz de dünyanıza kitapları ve kahveyi daha çok almak isteyebilirsiniz…

 

 

Senin için
Tümünü göster
IWC ve Lewis Hamilton, Tourbillon İçin İş Birliği Yapıyor

IWC ve Lewis Hamilton, Formula 1 Yarışlarından Esinlenen Bir Tourbillon...

Snapchat AR Kurumsal bölümünü kapatıyor

Snapchat, reklamverenlere AR araçları sağlama sözü vererek AR Kurumsal bölümünü...

Uber Eats’ten spor belgesel serisine özel “tadım menüsü”

Mother tarafından oluşturulan kampanyada, Man v Food sunucusu Adam Richman...