Site icon Campaign Türkiye

İnstagram hikayelerine profil paylaşma özelliği mi geliyor?

Meta, son zamanlardan İnstagram, Whatsapp gibi uygulamaları üzerinde sık sık yeni özellikler deneyimliyor. Kullanıcıların bu yeni özellik kullanım davranışlarına çabuk adapte oluşları ile de güncellemeler sosyal medya davranış alışkanlığına hızlı adapta oluyor.

Mobil geliştirici olan Alessandro Paluzzi, uygulamaların yeni özelliklerini sızdırması ile tanınan biridir. Paluzzi’nin X hesabından yaptığı güncel verilerine göre Meta, yine aynı şekilde bir yeni özellik daha ekleme potansiyeli barındırıyor. İnstagrama eklenecek olan bu yeni özellik, kullanıcıların yakında hikayelerinde profil paylaşacaklarını ifade ediyor. Bu yeni özellik sayesinde bir kullanıcı başka, bir diğer kullanıcının profilini hesabında paylaşabilecek.

Paluzzi’in ifadelerine göre hikayeye eklenecek olan “Profili Görüntüle” tuşu ile eklenen profile kolaylıkla erişilebilecek. İnstagram’a gelecek bu yeni özellik hem yeni sayfaların tanınmasını kolaylaştıracak hem de markaların tanıtım, pazarlama gibi işbirliği yapılan içerik üreticileri tarafından yeni kamulara duyurulması işine yarayabilir.

Exit mobile version