Instagram fenomenleri Karaköy’ü Instaxladı

Dünya fotoğraf piyasasının önemli isimlerinden Fujifilm‘in, nostaljik yapısıyla dikkat çeken ürünü Instax, keyifli bir Instagram etkinliğine imza attı.

Pim Karaköy‘de Instagram fenomenlerini ve bloggerları buluşturan Instax, grafitileriyle ve renkli sokaklarıyla kendine has bir semt olan Karaköy’de mini bir fotoğraf etkinliği düzenledi. Gezi esnasında çekilen birbirinden güzel ve yaratıcı fotoğrafları #InstaxlaAnıYakala hashtagiyle paylaşan fenomenler takipçilerinden de bir hayli ilgi görürken, takipçilerle de bir yarışma düzenlendi.

#InstaxlaAnıYakala hashtagiyle takipçilerinden çektikleri fotoğrafları göndermelerini isteyen fenomenler, en beğendikleri fotoğrafın sahibini Instax70 ile ödüllendirdiler.

Yarışmanın kazanan fotoğrafı, @sewiedi‘ye ait

Fuji’nin yeni dijital ajansı Wox Digital tarafından gerçekleştirilen etkinlik, Instagram’da olumlu geri dönüşler aldı. Yüzlerce yoruma verilen anında cevaplarla takipçilerin de etkin bir şekilde dahil olduğu etkinliğe, kısa süre içerisinde 3552 fotoğraf gelirken, Instax Türkiye Instagram sayfası takipçi sayısını %130 artırdı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.