artwork

Markalı içerik Türkiye’deki markaların hikayesini nasıl güçlendirebilir?

12 sene önce

0

SMG paylaşım toplantıları kapsamında 2 Mart 2012 tarihinde gerçekleştirilen INSIDE SMG Volume 4’ün konuğu SMG LiquidThread CEO’su  Brian Terkelsen’dı.

Brian Terkelsen

Terkelsen, “Markalı İçerik, Türkiye’deki markaların hikayesini nasıl güçlendirebilir?” sorusuna, Global’deki başarı hikayelerinden örneklerle cevap verdi. Markalı içeriğin sadece sponsorluk veya ürün yerleştirme anlamına gelmediğini anlatan Liquid Thread CEO’su, Markalı İçeriği çok daha büyük bir ekosistem olarak tanımladı. Tüketici ile sade, anlamlı, gerçek zamanlı diyalog kurabilmek için; marka hikayesini destekleyen ve içeriğin doğal parçası veya devamı olarak üretilen uygulamaların, daha üst düzey iletişim fırsatı yarattığına değindi.

Toplantıda Terkelsen,LiquidThread global bilgi ve deneyimini, SMG’nin Türkiye’deki müşterilerine aktarabilmesi için; LiquidThread Türkiye yapılanmasını da başlattıklarını müjdeledi.

1992 yılından beri eğlence pazarlaması sektöründe çalışan ve Eco-Challenge’ın kurucusu olan Brian Terkelsen Hollywood’da da tanınan bir isim. Inside SMG  paylaşım serileri farklı konuklarla
önümüzdeki aylarda da devam edecek.

Senin için
Tümünü göster
IWC ve Lewis Hamilton, Tourbillon İçin İş Birliği Yapıyor

IWC ve Lewis Hamilton, Formula 1 Yarışlarından Esinlenen Bir Tourbillon...

Snapchat AR Kurumsal bölümünü kapatıyor

Snapchat, reklamverenlere AR araçları sağlama sözü vererek AR Kurumsal bölümünü...

Uber Eats’ten spor belgesel serisine özel “tadım menüsü”

Mother tarafından oluşturulan kampanyada, Man v Food sunucusu Adam Richman...