ininal ve Visa’nın uzun vadeli iş ortaklığı

Türkiye’nin yeni nesil ödeme platformu ininal, Visa ile uzun vadeli bir iş ortaklığına imza attı. 3 milyonun üzerinde ininal kullanıcısı, Visa logolu kartlarıyla nakit çekebilecek. 

ininal, Visa iş birliği ile yeni bir kimlikle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Tasarımları da yenilenen ininal ön ödemeli kartlar, dünyanın her yerinde Visa logolu alışveriş sitelerinde, POS ve ATM’lerde kullanılabilecek.

Bu ortaklıkla eşzamanlı olarak, ininal’ın nakit çekim özelliği geliştirildi. Böylece 15.000’den fazla noktadan (D&R, KİM Market, Migros, Pratik İşlem, PTT iş yerleri, Şok Market, Teknosa ve Vatan Bilgisayar) temin edilebilen ininal Kart ile ATM’lerden 7/24 nakit çekilebilecek.

ininal CEO’su Ömer Suner, iş birliğiyle ilgili olarak, “Yedi yıl önce ön ödemeli kartlarla başladığımız yolculuğumuzda, bugün Visa ile hayata geçirdiğimiz iş birliği kapsamında kullanıcılarımıza sunduğumuz ürünün yeteneklerini geliştirirdik. Temel finansal servisleri herkes için daha erişilebilir kılan bir platform haline geldik.” dedi.

İnovasyonu tüm işlerinin merkezine koyarak çalıştıklarını belirten Visa Türkiye Genel Müdürü Merve Tezel ise şunları söyledi: “Uzun soluklu bu iş birliğimiz süresince ininal Kart’ların Visa API’leri ile yeni özelliklerle donatılacağına ve birlikte imza atacağımız projelerin ortak vizyonumuz olan finansal okuryazarlık ve erişim konusunda fark yaratacağına inanıyorum.”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.