ING Emeklilik’te üst düzey atama

Çeşitli kurumlarda çalıştıktan sonra 2012’den beri ING Emeklilik Pazarlama Direktörü olarak çalışan Deniz Kalafat Uysal, Mart 2014 itibariyle Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yadımcısı olarak atandı.

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden 1994 yılında mezun olan Deniz Kalafat Uysal, aynı üniversitenin İşletme Yüksek Lisans Programı’na devam ederek MBA derecesi aldı. Profesyonel kariyerine 1996 yılında Unilever‘ de başlayan Uysal, Orta Asya ve Kafkasya Cumhuriyetleri’nden sorumlu Marka Müdür Yardımcılığı ve Marka Müdürü görevlerini üstlendi.

Deniz Kalafat Uysal

Uysal, 2001-2005 yılları arasında Türkiye’de Lipton markasının Kıdemli Marka Müdürü olarak görevini sürdürdükten sonra, kariyerine The Coca-Cola Company’de İş Geliştirme Müdürü olarak devam etti. 2008 yılında Yıldız Holding bünyesinde Pazarlama Direktörü olarak göreve başlayan Uysal, bu görevini 2012 yılına kadar yürüttü.

Şirketin rekabetçi konumunun, pazar payının ve marka imajının gelişmesine odaklanarak, bu süreçte ING Emeklilik’in kısa ve uzun vadeli hedeflerinin gerçekleştirmesi için gereken bütün pazarlama stratejilerinin ve uygulamalarının geliştirilmesinden ve hayata geçirilmesinden sorumlu olacak olan Uysal, ürün geliştirme, marka yönetimi, iç ve dış iletişim, dijital pazarlama, etkinlik yönetimi, satış kanallarına yönelik pazarlama faaliyetleri, tüketici ve pazar araştırmaları ve müşteri deneyimi fonksiyonlarına da liderlik edecek.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.