ING Basketbol Süper Ligi’nde bu yıl da #desteğinrengituruncu

Türk basketbolunun en önemli destekçilerinden biri ve ING Basketbol Süper Ligi’nin isim sponsoru olan ING Türkiye, pandemi nedeniyle lig açılışında tribünleri dolduramayan basketbolseverlerin sesi olacak bir reklam filmi hazırladı.

Tribal Worldwide İstanbul imzalı film, “Basketbolun değişmeyen rengi, bu sezon desteğin rengi” mesajıyla taraftarları, kampanyaya özel hazırlanan marşı söyleyerek takımlarını desteklemeye davet ediyor.
Pandemi nedeniyle sonlandırılan ING Basketbol Süper Ligi, 26 Eylül’de yeni sezonuyla başlıyor ancak alınan sağlık önlemleri nedeniyle aylardır basketbol hasreti çeken taraftarlar tribünlerdeki yerlerini alamayacak.
Basketbolun değişmeyen rengiyiz söylemiyle yıllardır Türk basketbolunun en önemli destekçilerinden biri ve ING Basketbol Süper Ligi’nin isim sponsoru olan ING Türkiye, lig açılışını tribünleri dolduramayan basketbolseverlerin sesi olacak bir reklam filmi ile yapıyor.

Taraftarlar takımlarını Aşığınım marşı ile destekleyecek

Fedon’un unutulmaz şarkısı Aşığınım’ın sözlerinin yeniden yorumlanmasıyla coşkulu bir marşa dönüştüğü kampanya açılış filmi, altı aylık aranın ardından en iyi desteği vermek için hazırlanan basketbolseverleri konu alıyor ve “Basketbolun değişmeyen rengi, bu sezon desteğin rengi” mesajıyla taraftarları, marşı söyleyerek takımlarını desteklemeye davet ediyor.

Instagram’da yer alan “Desteğin Rengi” filtresini kullanarak kendi marşlarını #DesteğinRengiTuruncu etiketiyle story olarak paylaşan taraftarlar, tribünleri dolduramasalar da seslerinin maçların oynanacağı salonlarda yankılanmasını sağlıyor.

KÜNYE
Reklamveren: ING Türkiye
Reklamveren Temsilcileri: Gökçe Say, Deniz Tezeren, İdil Gür
Reklam Ajansı: Tribal Worldwide İstanbul
Reklam Ajansı Temsilcileri: Arda Erdik, Başar Bellisan, Güldeniz Şeşen Bilginer, Yasin
Abaylı, Kadir Özdemir, Yiğit Tümer, Ayça Peksağ, Mert Ersöz, Zeynep Bilgin, Volkan Aydın,
Ebru Kasal, Gizem Kara, Ceren Şehitoğlu, Oral Ulusoy, Alp Gürsoy, Pelin Önal, Ceyda
Pehlivan, Yasemin Çiçek, Batuhan İns, İklim Suaşan, Mert Güvençli, Adem Erdem, Uğur
Karaman
Prodüksiyon: Autonomy
Yönetmen: Arda Birkiye
Yapımcı: Burhan Şınlak
Müzik Prodüksiyon: Persenk

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.