artwork

İnci Deri, CCO’sunu kendi CMO’sundan buldu

8 sene önce

0

İnci Deri, CMO’su Zeynep Çalıştıran’ın Eylül 2015 tarihinden itibaren görevine, İnci Deri CCO (Chief Commercial Officer) – Tüm Ticari Faaliyetlerden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak devam edeceğini duyurdu.

2012 yılında İnci Deri’ye markanın Pazarlama ve İletişim Direktörü olarak katılan Zeynep Çalıştıran; Eylül 2013 tarihinden beri İnci Deri CMO’su (Chief Marketing Officer) olarak görev yapıyordu.

Zeynep Çalıştıran; yeni göreviyle birlikte İnci Deri’nin Tasarım, Tedarik ve Ürün Yönetimi, Pazarlama ve İletişim, Satış, ve İnsan Kaynakları ve Eğitim Departmanlarının koordinasyon ve yönetiminden sorumlu olacak.

1998 yılında Marmara Üniversitesi Yabancı Diller Fakültesi’nden mezun olan Çalıştıran; 1998-1999 yılları arasında Marmara Üniveristesi İngilizce İşletme Yüksek Lisans programını tamamladı. İş hayatına Green Active PR ajansında başlayan Çalıştıran, sırasıyla Alesta Halkla İlişkiler ve Bersay İletişim Danışmanlığı’nda farklı pozisyonlarda görev yaptıktan sonra Temmuz 2012’de İnci Deri‘de Pazarlama ve İletişim Direktörü olarak göreve başladı.

Senin için
Tümünü göster
Pegasus Hava Yolları’nda üst düzey atama

Mehmet T. Nane, Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı oldu...

Publicis Groupe Türkiye’de üst düzey atama

Hülya Cesur, Publicis Groupe Türkiye’ye Chief Growth Officer ve Yönetim...