İlk ve tek TikTok ajansı DeFacto ile büyümeye devam ediyor

TikTok yönetimi yapan ve bünyesinde TikTok departmanı bulunduran ilk ve tek ajans olan H2O United, DeFacto’nun TikTok hesabı ile rekora koşuyor. Sevgililer Günü’nde direkt mavi tık ile TikTok’a giriş yapan DeFacto, paylaştıkları video ile 250 bin izlemeye ulaştı.

TikTok yönetimi yapan ve bünyesinde TikTok departmanı bulunduran ilk ve tek ajans olan H2O United, Türkiye’de hazır giyim ve moda sektörünün lider markalarından DeFacto ile rekora koşuyor. TikTok’a direkt mavi tık alarak hızlı bir giriş yapan DeFacto, Sevgililer Günü’nde paylaştıkları video ile dikkat çekti. ‘Sinemaya giderken’, ‘davete giderken’, ‘sevgililer gününde’ gibi farklı kombinlere yer verilen video 250 bin izlemeye ulaşırken DeFacto’nun TikTok hesabı da hızla büyümeye devam ediyor.

Markaların artık TikTok’ta yer almaya başladıklarını ifade eden H2O United Ajans Başkanı Şebnem Tanyaş Şekerlisoy, DeFacto ile kırılması güç bir rekora imza attıklarını söylüyor: “TikTok’ta mavi tıkı çok hızlı bir şekilde alarak tarihin en hızlı sosyal medya girişini yaptık. Sevgililer Günü videomuz ise kısa sürede binlerce kişiye ulaştı. TikTok, anlık reaksiyonlar verebildiğinizde, yani akımları takip edip yakalayabildiğinizde hiç para harcamadan çok yüksek oranda görünürlük sağlıyor. Instagram’da sıfır takipçi ile para harcamadan 250 bin izlenme elde etmeniz mümkün değilken, TikTok mecrasında doğru akım ve hashtag takibi ile
sıfır takipçili bir hesapta 250 bin izlenme elde edilip bini aşkın takipçi kazanmak mümkün. TikTok’ta en önemli kural, gündemi takip etmek ve mecraya uygun özgün içerikler üretebilmek. H2O United, bünyesinde TikTokerlar ile çalıştığı için bunu hızlıca yapabiliyor. Akım listesini takip ederek, her hafta akım olacak hashtag’e göre içerik planı çıkarıyor ve bu yönde hazırlıklarımızı yapıyoruz.”

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.