İlk Lions Health Festivali’ne başvurular başladı

Sağlık pazarlaması ve iletişiminde yaratıcılığı ödüllendiren ve ilk kez bu yıl düzenlenecek Lions Health’e başvurular başladı.

Başvurular Pharma (İlaç) ve Health & Wellness (Sağlık ve Sıhhat) olmak üzere iki bölümde ve bunların alt kategorilerinde yapılıyor. İşler TV,  Basın, Doğrudan Pazarlama ve Promo&Aktivasyon, PR, Dijital, Mobil ve Entegre olmak üzere 7 farklı medya kanalında değerlendirilecek.

Biri İlaç diğeri Sağlık&Sıhhat kategorisinde olmak üzere iki Grand Prix ödülü verilecek.  Altın, Gümüş ve Bronz ödülleri de her kategoride sahiplerini bulacak.

Jüriye Jeremy Perrott (İlaç) ve Kathy Delaney (Sağlık) başkanlık edecek.

Kathy Delaney, jüri başkanı olarak neyi aradığını şu sözlerle anlatıyor: “Eşsiz bir perspektif ve sağlık hizmetine dair yeni ve taze fikirler arıyor olacağım. Evet, keskin düzenlemeler mevcut ama ben kimin bu kısıtlamaları bir avantaj haline getiren yolları bulduğunu ve yenilikçi bir mesaj platformu oluşturduğunu görmek istiyorum.”

13-14 Haziran 2014 tarihlerinde Cannes’da düzenlenecek Festival boyunca finale kalan işleri interaktif kiosk’ta incelemek mümkün olacak.

Lions Health’e katılım ücreti 450 euro olarak belirlendi. Başvurularla ilgili tüm bilgileri  www.lions-health.com adresinde bulunabilir.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.