artwork

İletişimin ustaları 2016 ICCO Global Zirvesi’nde buluşacak

8 sene önce

0

Uluslararası İletişim Danışmanları Organizasyonu’nun (ICCO) 2016 Zirvesi, Ekim 2016’da İstanbul’da gerçekleşecek. İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA) ev sahipliğinde düzenlenecek olan zirve, dünyanın farklı ülkelerindeki PR şirketlerinin üst düzey yöneticilerini ağırlayacak.

Soldan sağa: Maxim Behar (ICCO’nun yeni başkanı), Arın Saydam (İDA yönetim kurulu üyesi, David Gallagher (ICCO’nun eski başkanı), Emine Çubukçu (İDA yönetim kurulu üyesi)

Tüm dünyadan PR ve iletişim danışmanlığı şirketlerinin ortak sesi olmak amacıyla kurulan ICCO‘nun iki yılda bir düzenlenen Global Zirvesi, 2016 yılında Türkiye’de gerçekleşecek. Dünyada Avrupa, Amerika, Afrika, Asya, Avusturalya kıtalarında 32 ülkede faaliyet gösteren mesleki örgütler aracılığıyla, 2 bin 500’den fazla PR şirketinin üst düzey yöneticilerini buluşturan ICCO Global Zirvesi 2016’nın ev sahipliğini aynı zamanda organizasyonun Türkiye temsilcisi olan İDA yapacak.

Bugüne kadar Yeni Delhi (Hindistan), Sintra (Portekiz), Milano (İtalya) gibi pek çok dünya şehrinde gerçekleştirilen zirve ilk kez Türkiye’de yapılacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İDA Yönetim Kurulu Başkanı Işıl Arıdağ, “ICCO Global Zirvesi’nin 2016 yılında İDA ev sahipliğinde İstanbul’da gerçekleşmesi, Türkiye’de iletişim danışmanlığı sektörünün uluslararası arenada kıymetini ve saygınlığını göstermektedir. Dünyanın en değerli iletişim danışmanlığı şirketlerinin yöneticilerini buluşturan bu önemli zirvede, her yıl farklı konulara odaklanılmakta ve sektörü geleceğe taşıyacak kararlar alınmakta, deklarasyonlara imza atılmaktadır. Uluslararası zirve sadece iletişim sektörüne değil aynı zamanda iletişim ekosistemindeki tüm paydaşlara değer katacaktır. Dünyaya örnek olacak şekilde temsil etmek için azami özen göstereceğiz, Türkiye’nin ve İDA’nın gücünü sergileyeceğiz” dedi.

Senin için
Tümünü göster