İletişim sektörüne yeni bir soluk: Princeps

İletişim dünyası yeni bir ajansa daha merhaba dedi. Princeps, müşterilerine 360 derece iletişim kapsamında farklılaşma odaklı, lider olma anlayışıyla hizmet sunan yepyeni bir ajans. Princeps, uzun yıllardır iletişim sektöründe, ulusal ve uluslararası birçok markaya hizmet veren Gamze Özçelik ile sosyal sorumluluk projeleri, sürdürülebilirlik, yeşil mutabakat ve döngüsel ekonomi alanlarında uzman, ekonomist Pelin Ülkeroğlu öncülüğünde kuruldu.

“Liderliğe giden yolda yapmanız gereken iyi bir hamle değil, gerçekleştirilebilir bir plandır” vizyonuyla yola çıkan Princeps; doğru zamanda, doğru mesajı, doğru hedef kitle ile paylaşmanın önemine olan inançla iletişim dünyasındaki yerini aldı. İletişimle ilgili çeşitli alanlarda edindiği 20 yılı aşkın tecrübeyi bundan sonra Princeps’te değerlendirecek olmanın mutluluk ve gururunu yaşayan, ajansın kurucu ortaklarından Gamze Özçelik şunları söyledi; “Princeps, Roma İmparatorluğu döneminde kullanılan Latince bir sözcük ve ‘lider’, ‘öncü’, ‘birinci’ gibi anlamlar taşıyor. Bizim de amacımız özgün ve yaratıcı çalışmalarımızla, iş ortaklarımızı sektörde ayrıştırmak ve sürdürülebilir bir iletişim prensibi ile markalarımıza katma değer sağlamak.” 

Kurucu Ortak Pelin Ülkeroğlu ise “Günümüzde oldukça ayrıştırıcı bir konu haline gelen, sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk iletişimi hem markanın itibarını güçlendirme hem farklılaşmasını sağlama hem de markaya bağlılığı artırmada, oldukça önem taşıyor. Biz de Princeps olarak iş ortaklarımızın bu kapsamda kazanmasına öncülük ederken, topluma bir katma değer sağlamasını amaç edindik. Markalarımızın sorumluluk vizyonunu, şeffaflık ilkesiyle kanıtlayan bir duruş sergilemesi bizim için çok önemli” diyerek halkla ilişkiler ve tanıtım sektörüne sağlam bir giriş yapan ajansın iletişime bakış açısı ve iş yapış şekilleriyle ilgili bilgi verdi.

Dinamik ve yenilikçi kadrosuyla sektöre yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen Princeps, birçok farklı ulusal ve uluslararası markanın iş hedeflerine yönelik, stratejik iletişim, marka konumlandırma, proje geliştirme ve uygulama, döngüsel ekonomi, kurumsal sosyal sorumluluk ve dijital iletişim gibi iletişimin temel taşlarını oluşturan tüm konularda yaratıcı, proaktif, sonuç odaklı ve uygulanabilir hizmet sunuyor. 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.