İleriye gitmek için birlikte yürümeliyiz

Uber, yeni kampanyası ‘Pride Progress‘ ile Uber’in LBGTQ+ topluluğunu ve hayata dahil edilmesinin gücünü kutluyor. Kampanya Uber bünyesindeki yaratıcı prodüksiyon ekibi &Co ve Mekanism’in bağımsız prodüksiyon kolu Sister Studios tarafından yaratıldı.

Kampanya, Pride’ın 50. yıl dönümünde dünyanın dört bir yanından gerçek Uber sürücülerin ve kuryelerinin hikayelerini paylaşıyor. Sürücüler Meksika, New York ve Berlin’deki deneyimlerini paylaşıyorlar ve şehirlerindeki kutlamalara LGBTQIA+ bayraklarını taşıyorlar.

Sister Studios, her bir şehrin benzersiz kişiliğini sergilemeye yardımcı olmak için LGBTQ + topluluğundan yerel yöneticileri belirledi.

Uber Yaratıcı Yönetmeni Lauren Moreno kampanya hakkında: “Gurur ayı kapsamında, ‘ileriye gitmek için birlikte yürümemiz gerektiği’ fikrini kutluyoruz. Kampanyada Sister Studios ile birlikte sürücülerin, teslimat ortaklarının ve personellerin New York, Meksika ve Berlinde’ki geçit törenlerine 9 adet LGBTQIA+ bayrağı getirdikleri kişisel yolculuklarına odaklandık. Bu kampanyanın, Uber topluluğunun tüm üyeleri ile uyuşan fikirleri içermesinden ve ileriye dönük gelişimi kapsamasından gurur duyuyoruz.” dedi. 

Kampanya yalnızca IGTV, Instagram Hikayeleri ve Facebook gibi sosyal platformlarda yayınlanıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.