artwork

İleriye gitmek için birlikte yürümeliyiz

5 yıl önce

0

Uber, yeni kampanyası ‘Pride Progress‘ ile Uber’in LBGTQ+ topluluğunu ve hayata dahil edilmesinin gücünü kutluyor. Kampanya Uber bünyesindeki yaratıcı prodüksiyon ekibi &Co ve Mekanism’in bağımsız prodüksiyon kolu Sister Studios tarafından yaratıldı.

Kampanya, Pride’ın 50. yıl dönümünde dünyanın dört bir yanından gerçek Uber sürücülerin ve kuryelerinin hikayelerini paylaşıyor. Sürücüler Meksika, New York ve Berlin’deki deneyimlerini paylaşıyorlar ve şehirlerindeki kutlamalara LGBTQIA+ bayraklarını taşıyorlar.

Sister Studios, her bir şehrin benzersiz kişiliğini sergilemeye yardımcı olmak için LGBTQ + topluluğundan yerel yöneticileri belirledi.

Uber Yaratıcı Yönetmeni Lauren Moreno kampanya hakkında: “Gurur ayı kapsamında, ‘ileriye gitmek için birlikte yürümemiz gerektiği’ fikrini kutluyoruz. Kampanyada Sister Studios ile birlikte sürücülerin, teslimat ortaklarının ve personellerin New York, Meksika ve Berlinde’ki geçit törenlerine 9 adet LGBTQIA+ bayrağı getirdikleri kişisel yolculuklarına odaklandık. Bu kampanyanın, Uber topluluğunun tüm üyeleri ile uyuşan fikirleri içermesinden ve ileriye dönük gelişimi kapsamasından gurur duyuyoruz.” dedi. 

Kampanya yalnızca IGTV, Instagram Hikayeleri ve Facebook gibi sosyal platformlarda yayınlanıyor.

Senin için
Tümünü göster
Barilla’dan Sevgililer Günü İçin Romantik Bir Dokunuş

Barilla ile Sevgililer Günü: Makarna ile Sevgiyi İfade Etmek...

Happy People Project üst üste ikinci sene Super Bowl’da

Happy People Project imzalı reklam filmi iki senedir dünyanın en...

Disney’den Epic Games’e 1,5 milyar dolar yatırım

Eğlence endüstrisinin en büyük şirketlerinden Walt Disney, video oyunu geliştiricisi...