IKEA’dan hem sanal hem de mağaza içi etkinlik

IKEA, evde yaşamı kutlamaya adanmış 24 saatlik bir sanal etkinliğe ev sahipliği yapacak.“IKEA festivali” 16 Eylül saat sabah 7’de başlayacak. Sanal festivale çevrim içi olarak katılınabiliyor. Müzik sanatçıları, şefler ve tasarımcılar yer alacak. İngiltere genelindeki mağazalar, 16-19 Eylül tarihleri arasında etkinliklere ev sahipliği yaparak festivali destekleyecek.

Alışılmış mekanlarda yer alan festival; salonları, mutfakları, yatak odalarını ve bahçeleri performanslar ve deneyimler için sanal sahnelere dönüştürüyor.

MØ, Kanis, Niki ve Masego gibi sanatçılar ve DJ’ler evlerinden ve stüdyolarından performans sergileyecek.

Virgil Abloh ve Ilse Crawford da dahil olmak üzere tasarımcılar ve IKEA iş birlikçileri, görünümü tamamen değiştirme konusunda ilham verecek ve evlerinin iç detaylarını paylaşacak.

Makarna Kraliçesi (Nadia Caterina Munno) ve Paul Svensson gibi şefler, yemek yarışmalarına ev sahipliği yapacak ve sağlıklı, hiçbir şeyin harcanmadığı tarifler paylaşacak. Ayrıca IKEA’nın yeni oyun serisinin bir ön izlemesi olacak.

Polonya, Zbąszynek’teki fabrika katı ve Älmhult, İsveç’teki prototip mağazası da dahil olmak üzere IKEA lokasyonlarında gerçek zamanlı olarak neler olduğu canlı yayın ile paylaşılacak.

Çevrim içi etkinliklere katılım ücretsiz ve 50’den fazla ülkede 100’den fazla evden katılım sağlanacak. Çeşitli oda düzenlerinde konuklar, evlerinde kendileri için neyin önemli olduğuna kafa yorabilir.

IKEA İngiltere ve İrlanda Ticari Faaliyetler ve Etkinlik Lideri Rosheen Forbes: “IKEA Festivali dünyanın dört bir yanındaki müşterilere getirmek istediğimiz yeni türde bir deneyim – evdeki yaşamı kutlamak, bağlantı kurmak ve onlarla etkileşim kurmak.

Dünyadaki bazı sanatçıların, tasarımcıların, DJ’lerin ve şeflerin evlerini açarak, bunun en samimi alanlarımızı nasıl kullandığımız ve zaman geçirdiğimiz konusunda yeni bir ilham olmasını umuyoruz. Festival boyunca birkaç sürprizin yanı sıra evde nasıl daha sürdürülebilir ve uygun fiyatlı bir yaşam sürülebileceğine dair bir sohbet başlatmasını istiyoruz.” dedi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.