Site icon Campaign Türkiye

IKEA yenilikçi çözümlerle evleri düzenlemeye odaklanıyor

IKEA, Kallax ve Trofast ürünlerinin tüketicilerin alan yönetimi sorunlarını çözmelerine nasıl yardımcı olduğunu göstermek için bir kampanya başlattı.

İlk filmde bir çiftin kütüphanelerini düzenlediği ve çeşitli değerli parçaları sakladığını görüyoruz. İkinci film ise kişisel eşyalarını olabildiğince hızlı bulmak için birbirlerine meydan okuyan iki erkek kardeşin arasındaki bağı konu alıyor. Odalarına düzenli bir şekilde yerleştirildiği için kardeşler, eşyalarını zahmetsizce buluyor. Filmler, IKEA’nın yenilikçi depolama çözümlerini tanıtarak ürünlerin düzenli olmaya nasıl yardımcı olabileceğini vurgulamayı amaçlıyor.

IKEA Hindistan Ülke Pazarlama Müdürü Anna Ohlin: “Yakın zamanda yayınlanan Evde Yaşam raporu bulgularımız, Hindistan’daki ailelerin karşılaştığı en büyük sorunların arasında dağınıklık ve alan yönetimi olduğunu fark etmemize yardımcı oldu. Bunu göz önünde bulundurarak, insanların bu sorunları çözmelerine yardımcı olmaya odaklanıyoruz ve ürünlerimizle düzenli, derli toplu evler elde ettik.

Hepimiz düzenli, dağınıklıktan uzak bir evde yaşamak istiyoruz ve müşterilerimizle evleri arasında derin, duygusal bir bağ kurmak için buradayız. Bu kampanya aracılığıyla yenilikçi ve uygun fiyatlı depolama ve düzenleme çözümlerimizi öne çıkarmak istiyoruz.” dedi.

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign Asia

Exit mobile version