artwork

IKEA devasa bir kalemle Singapur’da yeni bir döneme imza atıyor

1 ay önce

0

IEKA Singapur son kampanyasıyla yıl dönümü kutlamaları için çıtayı yükseltti. İsveçli mobilya devi, Lion City’de 45. yılını kutluyor; özel ikonik kalemlerini şanslı müşterilere hediye ediyor.

IKEA’dan alışveriş yapan herkes, markanın ücretsiz olarak konulmuş ikonik kalemlerine aşinadır ve bir noktada çoğumuz ev için o kalemlerden toplamışızdır. Kalem, uzun süredir IKEA’nın kırtasiye ve ev ofis malzemeleriyle ilişkilendirilmiştir, aynı zamanda markanın müşterilerinde yaratıcılığa ve yeniliğe ilham verme misyonunun simgesidir. Sonuçta fikirleri kağıda dökmek için kaleme ihtiyacınız vardır. IKEA’nın ürün ve hizmetleri, müşterilere vizyonlarını hayata geçirmeleri için araçlar sağlar. Öyleyse gerçekten uzun bir geçmişi kutlamanın, ikonik kalemin büyütülmüş bir versiyonunu göstermekten daha iyi bir yolu olabilir mi? O kadar uzun ki, karusel formatında tasarlandı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

IKEA SG (@ikeasingapore)’in paylaştığı bir gönderi

TBWA\Singapur Yaratıcı Yönetmeni Asheen Naidu: “Yıllar boyunca markayı destekleyen insanlara bir takdir işareti olarak, hepimizin bildiği ve sevdiği ikonik IKEA kalemiyle biraz nostalji yaratmanın eğlenceli olacağını düşündük.” dedi.

Künye
Reklamveren: IKEA Singapur
Yaratıcı Ajans: TBWA\Singapur
Medya Ajansı: PHD Singapur

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign Asia

Senin için
Tümünü göster
Coca-Cola yaz sezonu için hazır

Coca-Cola, müzik platformu Coke Studio’dan ilk orijinal parçasıyla yaz müzik...

Subway menü değişikliğine gidiyor

Fast-food zinciri Subway, İngiltere ve İrlanda’da menüsünde yaptığı en büyük...