artwork

İDA yeni yönetim kurulunu seçti

9 yıl önce

0

Uluslararası İletişim Danışmanlığı Örgütü‘nün (ICCO) Türkiye kanadını oluşturan İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği‘nin yeni yönetim kurulu seçildi. Kuruluşun yeni Yönetim Kurulu Başkanı Işıl Arıdağ oldu. Ünite İletişim’de görev alan Arıdağ ile birlikte yönetim kurulundaki asil üyeler; Bersay İletişim‘den Dr. Arın Saydam, Ogilvy Halkla İlişkiler‘den Emine Çubukçu, Artı‘dan Esra Şengülen Ünsür ve Lobby PR‘dan Özge Uzun oldu.

Melek Manisalı (M3 Halka İlişkiler), Ufuk Çarşıbaşı (Communication Partner), Serhat Özkütükçü (Denove PR), Seda Yalçın (Weber Shandwick) ve Mustafa Kaya (Lorbi Tanıtım), Yönetim Kurulu yedek üyeleri olarak seçildi.

Denetleme Kurulu, Nihal Aydoğan (Medyaevi), Ertuğrul Kale (Greenactive) ve Necla Zarakol’dan (Zarakol) oluştu. Etik Kurulu üyeleri, Barika Göncü (BG İletişim), Cengiz Turhan (Grup 7) ve Meral Saçkan (MPR) oldu.

Danışma Kurulu ise İDA’nın kuruluşundan bugüne kadar başkanlık görevini üstlenen Meral Saçkan (MPR), Necla Zarakol (Zarakol), Cengiz Turhan (Grup7), Figen İsbir (Excel İletişim) ve Cem İlhan’dan (Tribeca) oluştu.

Dr. Arin Saydam- Emine Çubukçu- Işıl Arıdağ- Esra Şengülen Unsur-Özge Uzun

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği yeni Yönetim Kurulu Başkanı Işıl Arıdağ, Genel Kurul’da üyelere şu değerlendirmeyi yaptı: “Sektörümüzün hak ettiği konuma kavuşması için daha sağlıklı ve güçlü bir zemin yapılandırmak, önceliğimiz olacaktır. Sürdürülebilir ve verimli büyümek, ancak güçlü bir sektörde mümkündür. Finansal güçlenmemiz, insan kaynağımıza, eğitime, teknolojiye hakkıyla yatırım yapmak, hizmet kalitesini yükseltmek, hissedarlar, çalışanlar, müşteriler, medya ve toplum için değer yaratmak demektir.”

 

 

Senin için
Tümünü göster
Dimes Türkiye’de üst düzey atama

Gıda ve İçecek Sektörünün Deneyimli Yöneticisi DİMES’e Geri Döndü...