IAB ABD Mixx Awards’a son başvuru tarihi belli oldu

Bu yıl 10.su gerçekleşecek IAB Mixx Awards’a başvurular 20 Haziran’a kadar devam edecek.

1 Nisan 2013 ile 31 Mart 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen tüm reklamlar ve kampanyalar yarışmaya katılabiliyor. Projeler bu tarihten önce lanse edilmiş, ya da hala yürürlükte olan çalışmalar olabilir. Yarışmaya katılacak olan projelerin bu tarihler arasında yürürlükte olması yeterli olacak. IAB Mixx Awards, global bir yarışma olduğu için bütün ülkelerde gerçekleştirilen projelerin katılımı da mümkün olacak.

Başvuru kategorileri Strategies & Objectives (Stratejiler & Hedefler)  ve Tools, Tactics, & Platforms (Araçlar, Yöntemler ve Mecralar) olmak üzere iki başlık altında gruplanacak.  Bunun yanı sıra hiçbir kategori tanımına giremeyen deneysel çalışmalar Special Innovation (Deneysel ve Yenilikçi) altında yarışmaya katılabilecek. Ayrıca en iyi çalışmanın layık görüleceği Best in Show ödülü de yarışma kapsamında sahibini bulacak.

IAB ABD Mixx Awards’a, Mixx Awards Türkiye’de olduğu gibi aynı proje ile birden fazla kategoriye başvurulabilecek. Başvurular için son tarih 20 Haziran 2014 Cuma günü, Amerika saatiyle 23:59 (ET).

Katılımcı projelerin değerlendirmesi iki aşamalı olarak yapılacak. Finale kalan çalışmalar 8 Ağustos 2014’te duyurulacak.

Kazanan projeler ise, 30 Eylül 2014 Salı günü, IAB Mixx Awards Gala’sında, 2 gün sürecek IAB Mixx Conference & Expo’nun son akşamında açıklanacak.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.