artwork

İKSV seve seve destek oluyor

5 sene önce

0

İstanbul Caz Festivali bu yıl 25. yaşını kutluyor. İstanbul Film Festivali 1982’den beri hayatımızda. İstanbul Müzik Festivali, Türkiye’deki en saygın ve köklü klasik müzik etkinlikleri arasında yer alıyor ve 40 yılı aşkın bir süredir İstanbul ve Türkiye’de klasik müzik sevgisi ve beğenisinin yerleşmesinde önemli bir rol üstleniyor. İstanbul Bienali 30 yılı devirmiş durumda. İstanbul Tiyatro Festivali, Filmekimi, Salon İKSV ve daha fazlasını düşündüğümüz zaman İKSV çok zor bir işin altından başarıyla kalkıyor. Konu sanat olduğunda İKSV seve seve destek oluyor.

Sanatçı seve seve katlanıyor, İKSV seve seve destekliyor.

Sadece İKSV değil, her daldan sanatçı da müthiş zor bir işi seve seve yapıyor. Yeni İKSV reklamında sanatçılar ve sanat emekçileri, sanat için her tür zorluğa seve seve katlandıklarını anlatıyorlar.

Reklam filminde Mert Fırat, Kerem Görsev, Melih Mertel, Burçak Bingöl, Refik Anadol, Antalyalı sinema aşığı Vahit Tansoy ile İKSV çalışanlarından Erdal Hamamcı ve Deniz Ova, son olarak da sinema emekçisi Erol Erbil yer alıyor.

“Oyun bitince bazen kulise gidersin, bazen de hastaneye” diyen balet Melih Mertel’i, sanat için tüm sevdiklerinden uzak kalan aktör Mert Fırat takip ediyor. Kerem Görsev bel fıtığı ameliyatından sonraki gün verdiği konseri, Erdal Hamamcı 3 saatlik bir konser için 3 gün uyumadığını dile getirirken, Erol Erbil seve seve taşıdığı 61 kiloyu anlatıyor. Ve tüm bu zorluklar karşısında İKSV seve seve desteğini sunuyor.

Reklam filmi yaklaşık 2 dakika sürüyor ama seve seve izleniyor.

Reklamın Künyesi

Reklamveren: İstanbul Kültür Sanat Vakfı

Reklamveren Ekibi: İrem Akev, Meriç Yirmili

Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul

Prodüksiyon Şirketi: Anima İstanbul

Yönetmen: Ömer Faruk Gürgen

Müzik: Kaan Düzarat

Senin için
Tümünü göster
Salih Bademci, yüzü olduğu Setur için kamera karşısına geçti

Setur, Salih Bademci ile sene boyunca yayınlayacağı reklam filmlerinde Setur’un...

Dünyada Ne Görürseniz: İstanbul’dan

Turkish Cargo’nun mega hub’ı SMARTIST, dünyayı birbirine bağlayarak küresel ekonomiye...

Vodafone “duruyor”