İkonik Nokia 3310’lar şimdi de 3G’li

Bir dönemlerin efsanevi telefonu Nokia 3310’ların yenilenerek piyasaya tekrar sürülmesi büyük bir heyecan yaratmıştı. Şimdi ise aynı modeller 3G’yi destekleyen özellikleri ile geliyorlar.

3G’yi destekleyen Nokia 3310 modelleri piyasaya çıkıyor.

Finlandiyalı startup HMD Global, geçtiğimiz Şubat ayında Mobile World Congress’te 3310’ların akıllı, daha hafif ve seviye atlamış bir modelini tanıtmıştı. Bu sempatik telefonların hayatımıza tekrar dönmesinin belki de tek bir kötü yanı vardı: O da internetin gelişmesiyle hızlanan yaşamlarımıza 2G ağıyla eşlik etmeye çalışmasıydı! Ama artık 3G’yi destekleyen Nokia 3310’lar da piyasaya sürülüyor ve ilk pazarlardan biri de Avustralya. İlerleyen aylarda 3G’li Nokia 3310’ların Singapur pazarına da gireceği duyuruldu.

HMD Global’in üretim şefi Juho Sarvikas, Nokia 3310’un gelişen şebeke bağlantıları ile ilgili olarak, “Tüm dünyadan tüketicilerimiz ikonik Nokia 3310’ların 3G’yi desteklemesi için bize yoğun istekte bulunuyorlardı. Hayranlarımız istedi, biz dinledik ve bugün işte yeni 3G’li Nokia 3310’lara merhaba diyoruz.” açıklamasında bulundu.

Kaynak: Mashable

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.