artwork

Hyundai 2020 Sonata AR ile tanıtılacak

4 sene önce

0

Live Nation, konser ve festival izleyicilerine (nerede olduklarından bağımsız olarak) çok yönlü bir deneyim yaşatmak için tasarlanmış artırılmış gerçeklik (AR) ürünlerinin piyasaya sürülmesi ile  ‘canlı’ kelimesine yeni bir anlam katıyor.

20 Haziran’da gerçekleştirilen Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nde ortaya konduğu üzere; Hyundai, Atlanta’da eylül ayında gerçekleşecek olan 25. Music Midtown festivalinde 2020 Sonata‘yı tanıtmak için Live Nation’ın AR ürünlerinden birkaçını kullanarak  teknolojide çığır açacak.

2020 Sonata, Live Nation’ın AR Livestream’i kullanılarak teşhir edilecek. Böylece evdeki kitle ilk kez düz bir yüzeyde uygulamayı aktive edip üç boyutlu, dört taraflı, döndürülebilir izleyici ile görüntülemeyi sağlayabilecek. Seçilen performansların yanı sıra otomobilin özel bir 3D versiyonunu da görüntüleyebilecekler.

Yeni model ayrıca, her şeyi yakalayabilmek için 360 derece kamera teknolojisini kullanarak kullanıcıların sahne arkası gibi farklı noktaları da görüntüleme açılarına erişebildiği AR VIP Access özelliğini dahil edecek.

Künye
Reklamveren: Hyundai
Ajans: Live Nation
Senin için
Tümünü göster
Autistica, iş görüşmelerine daha kapsayıcı bir yaklaşım getiriyor

Otizmli insanlar iş görüşmelerinde nasıl zorluklar yaşıyor?...

Müzik sektörü kadınlar olmadan eksik

Spotify, kadınların seslerini duyurmak için seslerinin olmadığı şarkı versiyonlarını sunuyor...