artwork

Huggies bebeklerin neye ihtiyaç duyduğunu biliyor

4 hafta önce

0

Huggies Complete Comfort, bebeklerin %100 konfor arayışına karşılık veriyor

Kimberly Clark, Hindistan’da Huggies Complete Comfort olarak yeniden lanse edilen popüler markası Huggies‘in yeni kimliğini sergilemek için “We got you, baby” isimli bir kampanya başlatmıştı. Ogilvy tarafından kavramsallaştırılan film, markanın temel özelliklerini anlatıyor ve yeni görünümünü sunuyor.

Film, bebek beziyle ilgili rahatsızlık duyulan noktaları vurgulamak için bebeğin sesini yaratıcı bir araç olarak kullanıyor. Ayrıca, Huggies ile tanışmadan önce yeterli bulmadıkları şeyleri protesto eden, isyan eden ve daha fazlasını isteyen farklı bebekleri de gösteriyor.

Kimberly Clark Hindistan Pazarlama Direktörü Saakshi Verma Menon:“Bir marka olarak Huggies, dünyayı bebekler için daha rahat bir yer haline getirmek adına her zaman daha fazla çaba göstermeye çalıştı. Kapsamlı tüketici araştırması sonucunda, bebeklerin tek bir üründe birden fazla fayda sağlayan %100 rahatlığa ihtiyaç duyduğunu fark ettik. Bebeklerin ve ebeveynlerinin bebekliğin bilinmezliklerinde yollarını rahatça bulmalarına yardımcı olmak için yeni Huggies Complete Comfort’u Hintli tüketicilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz. Araştırmamız, 10 anneden 9’unun Huggies’in normal bebek bezlerinden daha rahat olduğunu düşündüğünü ve bu da tüketicilerin markaya duyduğu güveni pekiştirdiğini gösterdi.” dedi.

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign Asia

Senin için
Tümünü göster
Avon içindeki gücü açığa çıkaran kadınları kutluyor

Her kadın, yeteneği olan şeyi keşfedecek ve bunu eyleme dökecek...

Kadın, bedeni üzerindeki tek söz sahibidir

1970 yılından bu yana kadın haklarına yönelik tutum pek de...

KFC, ikonik ‘kova’larından pota yaptı

KFC, Kanada’da ikonik kovalarını basketbol potalarına dönüştürdüğü soğuk iklime uygun...